2 GB RAM'li sistemin FPS'i nasıl yükseltilir?

İşletim sistemi
Windows 10

Moolong

Kilopat
Arkadaşlar Zula oynuyorum, oyun içi atıyor FPS düşmesi yiyorum.
Sistemim 2 GB RAM.
Intel Celeron GPU530 2.4 GHz.
Ekran kartı yok işlemciden alıyor.
45 50 FPS düşmesi ile beraber çöküyor, nasıl halledebilirim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunlar işinize yarayabilir.

Masaüstü durumum yok arkadaşlar daha klavye alamıyorum bana biriniz işlemci RAM ekran kartı demiş lütfen daha uygun çözümler söyler misiniz?

Hocam yazılımsal olarak sistemi yükseltilebilecek olsak inan kimse kasalara o kadar para yatırmazdı maalesef çözümü yok düşük sistemli bir işletim sistemine geçmeyi falan deneyin ama o sistem ile o FPS normal.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    54,9 KB · Görüntüleme: 35
  • 2.PNG
    2.PNG
    61,5 KB · Görüntüleme: 32
Hocam yazılımsal olarak sistemi yükseltilebilecek olsak inan kimse kasalara o kadar para yatırmazdı maalesef çözümü yok düşük sistemli bir işletim sistemine geçmeyi falan deneyin ama o sistem ile o FPS normal.

Arkadaşın bir de 2 GB RAM'i var, 32 Bit olmalıdır zaten laptop. Bir de işlemci çok eski. Parçaların değişmesi lazım.

Donanımsal bir şey yapamıyorsan farklı bir işletim sistemine geçmeyi deneyebilirsin. Oyunlarda çok fark eder mi bilmem fakat yakın zamanda Windows 10'da rahatsız edici şekilde takılmalar yaşadığım bir programı linux sayesinde daha rahat çalıştırabilmiştim.

Geri
Yukarı