2 GB VRAM ile Valorant oynanabilir mi?

Diğerleri yettiğini varsayalım. 2 GB RAM ile uzun sürede anca eğitim moduna girersiniz. Biraz RAM takviyesi iyi olur.

Mükemmel sallamışsınız ben 512 MB VRAM 4 GB ile RAM 90FPS alıyorum oyunda.(APU olduğu için 512 VRAM)
Kusura bakmayın 164 fpsmiş 60Hz monitör olduğu için FPS'in zevkini alamıyorum.
1638119006713.png
Temiz kurulum yaptığım için saat sayısı az.

Mükemmel sallamışsınız ben 512 MB VRAM 4 GB ile RAM 90FPS alıyorum oyunda.(APU olduğu için 512 VRAM)
Kusura bakmayın 164 fpsmiş 60Hz monitör olduğu için FPS'in zevkini alamıyorum.
Eki Görüntüle 1228203 temiz kurulum yaptığım için saat sayısı az.

Salladım mı? Ben 2 GB RAM diyorum. Sen 4 GB RAM ile oynayabilmen son derece normal durum. Sen PC'yi 2 GB RAM olarak ayarla. VRAM'da 128MB vb olsun. Dene bakalım. Sonuca vardığında zar zor girdiğini ve girme süreleri arttığını farkedersin. RAM çok kısıtlı olduğu için girme süreleri uzun olacaktır diyorum. Okuduğunu anlayabilme sorunun mu var?

Abarttığım yok. O kadar kısıtlı RAM ile bir şeyin açıması uzun sürecektir. Şahsen ben 2 GB RAM ile denedim. Zar zor eğitim moduna girmiştim. Normalde yarım saniyeden girilmesi gerekirken 3 dk girdi bunun gibi.

Edit. 2 GB olan RAM değilmiş. VRAM imiş :D.

Salladım mı? Ben 2 GB RAM diyorum. Sen 4 GB RAM ile oynayabilmen son derece normal durum. Sen PC'yi 2 GB RAM olarak ayarla. VRAM'da 128MB vb olsun. Dene bakalım. Sonuca vardığında zar zor girdiğini ve girme süreleri arttığını farkedersin. RAM çok kısıtlı olduğu için girme süreleri uzun olacaktır diyorum. Okuduğunu anlayabilme sorunun mu var?

Edit. 2 GB olan RAM değilmiş. VRAM imiş :D.

Ben biraz ani pişmanlık kokusu alıyorum.

HD 5450 1 GB DDR3 VRAM'li kart bile oynatıyor VRAM yeterli fakat kartın modelini bilmiyoruz. GPU-Z ile ekran kartının modelini bulup yazın.

Yeni konular

Geri
Yukarı