2 GB VRAM'li Laptop ile mining yapılır mı?

Deniz26

Centipat
Yer
Memleket Eskişehir İkamet Sakarya
Arkadaşlar konu açmamdan önce biraz araştırdım. Mining yapılacaksa minimum 4 GB VRAM gerekli deniliyor her yerde ama ben telefon üzerinden Pi Coin kasıyorum. Bu şekilde basit bir PC ile boş kaldığında kasmayı planlıyorum. Üç beş kuruş ne olursa kazanmak istiyorum. Sizden ricam bildiğiniz internet üzerinden vesaire kasabileceğim bir site var mı? Ya da 2 GB VRAM ile atılsam PC ölür mü? İşlelmci ile coin kasmam için minimum hangi işlemci gerekli? (Intel i5 8.nesil) Kafamdaki soruları cevaplarsanız çok sevinirim. Okuduğunuz için teşekkürler. İyi günler...

Ada F

Centipat
Makaleler
1
Yer
I'm bad.
Arkadaşlar konu açmamdan önce biraz araştırdım. Mining yapılacaksa minimum 4 GB VRAM gerekli deniliyor her yerde ama ben telefon üzerinden Pi Coin kasıyorum. Bu şekilde basit bir PC ile boş kaldığında kasmayı planlıyorum. Üç beş kuruş ne olursa kazanmak istiyorum. Sizden ricam bildiğiniz internet üzerinden vesaire kasabileceğim bir site var mı? Ya da 2 GB VRAM ile atılsam PC ölür mü? İşlelmci ile coin kasmam için minimum hangi işlemci gerekli? (Intel i5 8.nesil) Kafamdaki soruları cevaplarsanız çok sevinirim. Okuduğunuz için teşekkürler. İyi günler...
İmkansız.

Kont Unerlich

Centipat
Yer
Belgeler
Laptoplarla mining yapılmaz.

Emin dmr 123

Picopat
Yer
Dünya
Olmaz.
Ama sen istersen gidip 2. el bir mining makinesi alabilirsin.
Yani Bitmain Antminer.

1614769833485.png

Son düzenleme:

Furkan1461

Hectopat
Laptoplarla mining yapılmaz.
Yapılmaz?

Kont Unerlich

Centipat
Yer
Belgeler
Yapılmaz?

Hocam yapılmaz derken şunu kastettim laptoplar çok ısındığı için yapılmaz dedim.

Yukarı