2 Haftada 7 uçuk çıkartmak

O uçuğun bağırışı dudak üzerinde 1 gün önceden küçük bir noktayla anlaşılıyor :D. Dikkatli bakılmadıkça görülmez aslında ama dudağım uçuk dolu olduğundan krem sürerken illa ki farkediliyor.

Doğru anlamış mıyım bilmiyorum ama üst dudağımın solunda bile uçuk çıksa iki dudağıma da krem sürüyorum. Böylelikle yalamamış oluyorum hiç. Önerildiği gibi yani 2 saatte bir iki dudağıma Vectavir kullanıyorum. Birini kurutup geçirirken o sırada bir başkası çıkıyor.
Sana vereceğim yöntemi uygularsan uçuğu tedavi etmez ama dudağında hiç yara yokmuş gibi hissedersin. Şimdi 4-5 kalıp buzu, temiz bir kumaşa sarıp (tercihen beyaz atletleri kullanabilirsin) kumaşın soğuk kısmını uçuğun üzerine koyuyorsun. Buzlar eriyip ıslandığında kumaşın kuru tarafını kullan tekrardan. Böylece bölgeyi uyuşturup rahatlatmış olursun. Üstüne bir de soğuk krem sürdü mü baya bir rahatlarsın. Ben hep böyle yaparım çokta iyi gelir.

@Alppin yok yok sorun uçuğun geçmesi değil. Vectavir denen büyü zaten Zovirax'ın önüde ancak sorun bu değil. Uçuk geçiyor 3 günde ama ertesi güne yeni bir tane çıkıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı