1 haftada 7 kilo nasıl verilir?

1 hafta boyunca aç kalsan bile vereceğin kilo en fazla 4-5, sağlıksız bir yolla bile olsa 1 haftada 7 kilo veremezsiniz. Maçınız olduğunu düşünüp yemeseydiniz.

1 hafta boyunca aç kalsan bile vereceğin kilo en fazla 4-5, sağlıksız bir yolla bile olsa 1 haftada 7 kilo veremezsiniz. Maçınız olduğunu düşünüp yemeseydiniz.

Hocam yanlış bakmış 13 gün var bugünü saymasak su orucu yapsam sicze verir miyim? Tam olarak 6.8 kg vermem lazım.

Edebildiğin kadar hareket et, neredeyse bir şey yeme bordo bereli gibi yaşa spora git yüz sınav çek vb, ama dediğim gibi bordo bereli gibi olman lazım aşırı zor olur.

Su diyeti 10 günde bile sana 7 kilo verdirmez. İnternette gördüklerinin hepsi yalan. Ben 3 gün aralıksız çalıştığım halde su orucu tuttum ve 1 kilo bile veremedim. Vücut kendini korumaya almak için enerji tüketimini en aza indiriyor.

Su diyeti 10 günde bile sana 7 kilo verdirmez. İnternette gördüklerinin hepsi yalan. Ben 3 gün aralıksız çalıştığım halde su orucu tuttum ve 1 kilo bile veremedim. Vücut kendini korumaya almak için enerji tüketimini en aza indiriyor.
Hocam bence konu sahibi su orucu yerine günde yapabildiği kadar spor yapsa daha hızlı ve fazla kilo verir.

Hocam bence konu sahibi su orucu yerine günde yapabildiği kadar spor yapsa daha hızlı ve fazla kilo verir.
Tamamen aldığın ve yaktığım kalori ile alakalı. İstersen günde 3000 kalori yak, gün içinde 4000 kalori alıyorsan bitti. O gün kilo aldın. Su orucu gibi saçmalıklara sakın inanmayın. Ben 3 gün boyunca sadece su içerek İstanbul içini turladım, bir etkisi olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı