2 haftadır konuştuğum kişi aslında yokmuş

Çok fazla dizi seyretmişsin, yoksa You'nun 4.sezonunu izleyipte kurgusal karakterler mi çıkarıyorsun. Her ne kadar konu troll gibi de gelse eğer durum ciddi ise acilen psikiyatriste gidin, çünkü bu durum şizofreni belirtileridir, şu an bunun farkındasınız ilerleyen durumlarda farkına varmamaya başlayınca hayatınızı ciddi bir şekilde etkileyecektir. Durum iyice devam ederse sonunuz buna dönüşebilir.

Dostum bak hesap kısmı silindi diye bir şey olması imkansız. Diğer sebepler şizofreniye giriyor ama hesap oluşup silinmesi falan hikaye. İmkanı yok böyle bir şeyin. Haberin olmadan hesap açamazsın kendin.

Deli Hüsnü.

Bu daha komik.

Şaka bir yana yeni açılan yan hesap, ilk saçma ve troll konu absürt değil mi? Gerçek ve troll olmayan cevapları bekleyerek konuyu açtığını söyleyemezsin çok belli çünkü.

Dostum eğer şakaysa hiç komik değil, gerçekten böyle bir durumda isen acilen birine danış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ilaçlarınızı almış olabilirsiniz.

Bende big mac yerken talisca ile benfica maçında serbest vurdu golü atıyorduk. Hey gidi günler...

Arkadaşlar konu troll değil aileme anlattım zaten en yakın zamanda destek alacağım. Ciddi bir şekilde soru soranlar ise şöyle cevap vereyim nasıl olduğunu bende anlamadım şu anda uyuyor muyum rüyada mıyım yoksa bu foruma yazı mı yazıyorum onu bile bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…