2 haftadır konuştuğum kişi aslında yokmuş

Çok fazla dizi seyretmişsin, yoksa You'nun 4.sezonunu izleyipte kurgusal karakterler mi çıkarıyorsun. Her ne kadar konu troll gibi de gelse eğer durum ciddi ise acilen psikiyatriste gidin, çünkü bu durum şizofreni belirtileridir, şu an bunun farkındasınız ilerleyen durumlarda farkına varmamaya başlayınca hayatınızı ciddi bir şekilde etkileyecektir. Durum iyice devam ederse sonunuz buna dönüşebilir.

1681147316988.png

2 Mayıs'ta ameliyat oldum. Bu konuyu yazmamın sebebi kimsenin bana inanmaması. Ameliyattan sonra kafamda bir darbe var gibi hissediyordum, belki gerçekten vardı, neyse asıl konuya geçiyorum: Ameliyattan sonra 2 hafta okula gidemedim. Sonrasında geldiğimde bir kız okula yeni nakil olmuştu, adına X diyeceğim. Her neyse, bu X kişisi 11. sınıflardan F sınıfındaydı, ben b sınıfındayım (öyle söylemişti). Sonra bir gün, sanırım hafta sonu, bu kız bana Instagram'dan istek attı ve "tanışalım mı?" dedi. Ben bilmem, dedim ve biraz mesafeli davranarak sohbet ettim. Sonra her şey normal gidiyordu, sanalda olsun gerçekte olsun sohbet ediyorduk. Bu süre içinde hiçbir tuhaflık yoktu. Sonrasında ise kızdan hoşlanmaya başladım. Bazen okul yanındaki parkta otururduk. Geçen hafta pazartesi günü ise uyandım, telefonumu aldım, mesajlarıma baktım ama kız yoktu. Öncesinde beni engelledi sandım, ama PC'den Instagram'ı açıp bakınca hesabını bulamadım. Bu sefer hesabını kapatmıştır diye düşündüm. Okula gidince sınıfına gittim, bir çocuğa sordum, "X kişisi nerede?" dedim. "ben tanımıyorum" dedi. "nasıl tanımıyorsun? Sizin sınıfta değil miydi?" dedim. "bizim sınıfta öyle biri yok falan" dedi. Az daha kavga çıkacaktı. Sonra başkalarına da sordum, onlar da aynı yanıtı verdi. Sonra içime bir kurt düştü. Hocalara sordum, onlardan da aynı yanıtı aldım. Son olarak, biz kızla parkta otururken bize birkaç kez selam veren arkadaşlarım vardı, onlara sordum. İşte o zaman şok oldum. Tek başıma oturduğumu ve ameliyattan sonra çok asosyalleştiğimi söyledi. İşte ondan sonradan beri şoktayım. Buraya kadar okuduysanız, cidden teşekkür ederim. Bana inanmayacağınızı biliyorum ama paylaşmak istedim. Konu troll değil, kaldırmayın. Çok kötü durumdayım ve birileriyle paylaşmak istiyorum.

Dostum bak hesap kısmı silindi diye bir şey olması imkansız. Diğer sebepler şizofreniye giriyor ama hesap oluşup silinmesi falan hikaye. İmkanı yok böyle bir şeyin. Haberin olmadan hesap açamazsın kendin.

2 Mayıs'ta ameliyat oldum. Bu konuyu yazmamın sebebi kimsenin bana inanmaması. Ameliyattan sonra kafamda bir darbe var gibi hissediyordum, belki gerçekten vardı, neyse asıl konuya geçiyorum: Ameliyattan sonra 2 hafta okula gidemedim. Sonrasında geldiğimde bir kız okula yeni nakil olmuştu, adına X diyeceğim. Her neyse, bu X kişisi 11. sınıflardan F sınıfındaydı, ben B sınıfındayım (öyle söylemişti). Sonra bir gün, sanırım hafta sonu, bu kız bana Instagram'dan istek attı ve "tanışalım mı?" dedi. Ben bilmem, dedim ve biraz mesafeli davranarak sohbet ettim. Sonra her şey normal gidiyordu, sanalda olsun gerçekte olsun sohbet ediyorduk. Bu süre içinde hiçbir tuhaflık yoktu. Sonrasında ise kızdan hoşlanmaya başladım. Bazen okul yanındaki parkta otururduk. Geçen hafta pazartesi günü ise uyandım, telefonumu aldım, mesajlarıma baktım ama kız yoktu. Öncesinde beni engelledi sandım, ama PC'den Instagram'ı açıp bakınca hesabını bulamadım. Bu sefer hesabını kapatmıştır diye düşündüm. Okula gidince sınıfına gittim, bir çocuğa sordum, "X kişisi nerede?" dedim. "Ben tanımıyorum" dedi. "Nasıl tanımıyorsun? Sizin sınıfta değil miydi?" dedim. "Bizim sınıfta öyle biri yok falan" dedi. Az daha kavga çıkacaktı. Sonra başkalarına da sordum, onlar da aynı yanıtı verdi. Sonra içime bir kurt düştü. Hocalara sordum, onlardan da aynı yanıtı aldım. Son olarak, biz kızla parkta otururken bize birkaç kez selam veren arkadaşlarım vardı, onlara sordum. İşte o zaman şok oldum. Tek başıma oturduğumu ve ameliyattan sonra çok asosyalleştiğimi söyledi. İşte ondan sonradan beri şoktayım. Buraya kadar okuduysanız, cidden teşekkür ederim. Bana inanmayacağınızı biliyorum ama paylaşmak istedim. Konu troll değil, kaldırmayın. Çok kötü durumdayım ve birileriyle paylaşmak istiyorum.
Deli Hüsnü.

Bu daha komik.

Screenshot_20220826_004911.jpg

Şaka bir yana yeni açılan yan hesap, ilk saçma ve troll konu absürt değil mi? Gerçek ve troll olmayan cevapları bekleyerek konuyu açtığını söyleyemezsin çok belli çünkü.

Dostum eğer şakaysa hiç komik değil, gerçekten böyle bir durumda isen acilen birine danış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2 Mayıs'ta ameliyat oldum. Bu konuyu yazmamın sebebi kimsenin bana inanmaması. Ameliyattan sonra kafamda bir darbe var gibi hissediyordum, belki gerçekten vardı, neyse asıl konuya geçiyorum: Ameliyattan sonra 2 hafta okula gidemedim. Sonrasında geldiğimde bir kız okula yeni nakil olmuştu, adına X diyeceğim. Her neyse, bu X kişisi 11. sınıflardan F sınıfındaydı, ben B sınıfındayım (öyle söylemişti). Sonra bir gün, sanırım hafta sonu, bu kız bana Instagram'dan istek attı ve "tanışalım mı?" dedi. Ben bilmem, dedim ve biraz mesafeli davranarak sohbet ettim. Sonra her şey normal gidiyordu, sanalda olsun gerçekte olsun sohbet ediyorduk. Bu süre içinde hiçbir tuhaflık yoktu. Sonrasında ise kızdan hoşlanmaya başladım. Bazen okul yanındaki parkta otururduk. Geçen hafta pazartesi günü ise uyandım, telefonumu aldım, mesajlarıma baktım ama kız yoktu. Öncesinde beni engelledi sandım, ama PC'den Instagram'ı açıp bakınca hesabını bulamadım. Bu sefer hesabını kapatmıştır diye düşündüm. Okula gidince sınıfına gittim, bir çocuğa sordum, "X kişisi nerede?" dedim. "Ben tanımıyorum" dedi. "Nasıl tanımıyorsun? Sizin sınıfta değil miydi?" dedim. "Bizim sınıfta öyle biri yok falan" dedi. Az daha kavga çıkacaktı. Sonra başkalarına da sordum, onlar da aynı yanıtı verdi. Sonra içime bir kurt düştü. Hocalara sordum, onlardan da aynı yanıtı aldım. Son olarak, biz kızla parkta otururken bize birkaç kez selam veren arkadaşlarım vardı, onlara sordum. İşte o zaman şok oldum. Tek başıma oturduğumu ve ameliyattan sonra çok asosyalleştiğimi söyledi. İşte ondan sonradan beri şoktayım. Buraya kadar okuduysanız, cidden teşekkür ederim. Bana inanmayacağınızı biliyorum ama paylaşmak istedim. Konu troll değil, kaldırmayın. Çok kötü durumdayım ve birileriyle paylaşmak istiyorum.
Hocam ilaçlarınızı almış olabilirsiniz.

Arkadaşlar konu troll değil aileme anlattım zaten en yakın zamanda destek alacağım. Ciddi bir şekilde soru soranlar ise şöyle cevap vereyim nasıl olduğunu bende anlamadım şu anda uyuyor muyum rüyada mıyım yoksa bu foruma yazı mı yazıyorum onu bile bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı