2 haftadır konuştuğum kişi aslında yokmuş

2 Mayıs'ta ameliyat oldum. Bu konuyu yazmamın sebebi kimsenin bana inanmaması. Ameliyattan sonra kafamda bir darbe var gibi hissediyordum, belki gerçekten vardı, neyse asıl konuya geçiyorum: Ameliyattan sonra 2 hafta okula gidemedim. Sonrasında geldiğimde bir kız okula yeni nakil olmuştu, adına X diyeceğim. Her neyse, bu X kişisi 11. sınıflardan F sınıfındaydı, ben B sınıfındayım (öyle söylemişti). Sonra bir gün, sanırım hafta sonu, bu kız bana Instagram'dan istek attı ve "tanışalım mı?" dedi. Ben bilmem, dedim ve biraz mesafeli davranarak sohbet ettim. Sonra her şey normal gidiyordu, sanalda olsun gerçekte olsun sohbet ediyorduk. Bu süre içinde hiçbir tuhaflık yoktu. Sonrasında ise kızdan hoşlanmaya başladım. Bazen okul yanındaki parkta otururduk. Geçen hafta pazartesi günü ise uyandım, telefonumu aldım, mesajlarıma baktım ama kız yoktu. Öncesinde beni engelledi sandım, ama PC'den Instagram'ı açıp bakınca hesabını bulamadım. Bu sefer hesabını kapatmıştır diye düşündüm. Okula gidince sınıfına gittim, bir çocuğa sordum, "X kişisi nerede?" dedim. "Ben tanımıyorum" dedi. "Nasıl tanımıyorsun? Sizin sınıfta değil miydi?" dedim. "Bizim sınıfta öyle biri yok falan" dedi. Az daha kavga çıkacaktı. Sonra başkalarına da sordum, onlar da aynı yanıtı verdi. Sonra içime bir kurt düştü. Hocalara sordum, onlardan da aynı yanıtı aldım. Son olarak, biz kızla parkta otururken bize birkaç kez selam veren arkadaşlarım vardı, onlara sordum. İşte o zaman şok oldum. Tek başıma oturduğumu ve ameliyattan sonra çok asosyalleştiğimi söyledi. İşte ondan sonradan beri şoktayım. Buraya kadar okuduysanız, cidden teşekkür ederim. Bana inanmayacağınızı biliyorum ama paylaşmak istedim. Konu troll değil, kaldırmayın. Çok kötü durumdayım ve birileriyle paylaşmak istiyorum.
Anime kızı mıydı ?

Sanrı diye bir kitap vardı meseleniz benzer. Geçmiş olsun, aslında bu beyninizin sizi mutlu etmek için yarattığı bir şey gibi düşünebilirsiniz. Tekrar etmediği sürece şüphe duymaya gerek yok.

Evet muhtemelen bende böyle düşünüyorum ama çevremden alacağım tepki çok ağır olacak bunun geçme ihtimali yok mu? Biraz araştırdım sanırım travma geçirmişim ameliyattan dolayı.
Hocam şu anda çevreden korkacak bir konumda değilsiniz bu acil bir konu. Kendiniz için tehlikeli olmaya başlayacağınız günler gelebilir. Doktora gidin.

21 yaşında nasıl 11. sınıfa gidiyorsun? Ama hakkını vermek lazım güzel hikaye puanım 10 üzerinden 9.
Ekran Görüntüsü (17).png

Oğlum tamam eyvallah, senden başka kimsenin görmediği kıza aşık oldun ona da eyvallah, be adam: Kimse de çıkıp demedi mi 'bu adam tek başına deli deli ne hareketler yapıyor' diye?

Yeni konular

Geri
Yukarı