2. kez mezuna kalmak

Evet, psikolojinin önemini çok iyi anladım. 2 haftalık günde 8, 10 saat çalışma yararlı bile olmadı. 3 gündür stresimi yenmeye başladım ve 2 haftalık süreçten daha fazla verim aldım.

Hocam ilk senemde sayısal çalışıyordum son 4 bucuk ay kala eşit ağırlığa geçmeye karar verip sıkıca ama akıllıca çalıştım ve 215 bine girmiştim. Evet istediğim sonuç değildi sonraki senelere kaldım fakat demek istediğim 4-5 ayda 200 bin civarına girilebiliyor. Tabii sınavın kolaylık zorluk durumu da bu olayı etkileyebilir.

Hocam ilk senemde sayısal çalışıyordum son 4 bucuk ay kala eşit ağırlığa geçmeye karar verip sıkıca ama akıllıca çalıştım ve 215 bine girmiştim. Evet istediğim sonuç değildi sonraki senelere kaldım fakat demek istediğim 4-5 ayda 200 bin civarına girilebiliyor. Tabii sınavın kolaylık zorluk durumu da bu olayı etkileyebilir.

Matematiği halletmiş miydin önceki aylar

Matematiğim hiçbir zaman çok iyi olmadı temel oturtmaya çalışıyordum her zaman.

Anladım, cevabın için teşekkürler. Umarım emeklerinin karşılığını alırsın

@OnlyCan bir de şunu da söyleyeyim, çok çalışmak tabii ki önemli fakat psikoloji olayını çözmeden de çok çalışırsan anlamı olmaz.

Var mı bir yönteminiz çözmek için şu sıralar psikoloğa gitmeyi düşünüyorum. 😄

Son düzenleme:
hangi bölüme gittiniz hocam hangi üni

Geri
Yukarı