2 Kıza aynı anda aşık olmak

Almış değil ya :( Gönlü geniş bir insanım sanırım. Büyük olan çocuksu biraz. Diğeri reşit değil. Herhangi bir sosyal medya platformu kullanmıyorlar. Fake hesapları var sanırım. Onları da bulamam.

Öğrenmenin tek yolu sormaktır. Sorun be hocam ikisi de olmazsa yarın başkasına aşık olursunuz sorun degil.

Reşit birisi olduğunuz için 18 olana yürümeniz lazım. Yasal olarak. 17 Yaşındaki kıza yürümeniz yasadışı olur :)

Sadakatsiz Volkan sen misin? 😁 Şaka bir yana çocuksu davranan daha samimi olandır bence. Öbür tür insanlar genelde derdimi bilmesin kimseye minnet etmem tarzı düşünür. Çocuksu davrananın ise bir tarafında bir boşluk vardır. Bazı sebeplerden dolayı çocukluk içinde ukte kalmıştır ve büyümek istemezler. (Eğer ailesine duyduğu bir kızgınlık ya da hayal kırıklıkları varsa kalbinde doldurmak istediği bir boşluk vardır) Zaten sana bu çocuksu yanını belli ediyorsa senin yanında mutludur. Ben bir seçim yapmak zorunda kalsam bu büyük olanı seçerim

Sadakatsiz Volkan sen misin? 😁 Şaka bir yana çocuksu davranan daha samimi olandır bence. Öbür tür insanlar genelde derdimi bilmesin kimseye minnet etmem tarzı düşünür. Çocuksu davrananın ise bir tarafında bir boşluk vardır. Bazı sebeplerden dolayı çocukluk içinde ukte kalmıştır ve büyümek istemezler. (Eğer ailesine duyduğu bir kızgınlık ya da hayal kırıklıkları varsa kalbinde doldurmak istediği bir boşluk vardır) Zaten sana bu çocuksu yanını belli ediyorsa senin yanında mutludur. Ben bir seçim yapmak zorunda kalsam bu büyük olanı seçerim
Dostum abi diyorlar bana. Bir keresinde ağzımdan kaçırdım ne abisi yaş yakın falan annesi duydu tek. Cin gibi karı yemin ediyorum. Bana daha vurgulu abi diyor. Sanki dikkat eder gibi.
Bu arada düz çocuksu diyebilirim. Yoğurdu suya katılmamış.

Dostum abi diyorlar bana. Bir keresinde ağzımdan kaçırdım ne abisi yaş yakın falan annesi duydu tek. Cin gibi karı yemin ediyorum. Bana daha vurgulu abi diyor. Sanki dikkat eder gibi.
Bu arada düz çocuksu diyebilirim. Yoğurdu suya katılmamış.
Vallaha bence sen seçimini zaten yaptın. Sadece çocuksu davranışları seni düşündürüyor. Genelde çocuksu yanlarını göstermekten çekinmeyenler daha güzel daha derinden sever. Kafaya takılacak bir konu değil.

Vallaha bence sen seçimini zaten yaptın. Sadece çocuksu davranışları seni düşündürüyor. Genelde çocuksu yanlarını göstermekten çekinmeyenler daha güzel daha derinden sever. Kafaya takılacak bir konu değil.
Sen tüm mesajlarımı görmemişsindir. Sorun şu bunlar baskıcı bir aile. Hesapları falan yok sosyal medya. Çok içli dışlılar birine yürürsem normal bir kız haber etmez ciddileşene kadar. Burda durum tam tersi yaklaşamıyorum. Farklı bakıcaklar bana. Dikkat edicekler. Uzak tutacaklar. Samimiyet gidicek aile ile. Ben hiç belli etmedim neredeyse. Süzüyorum gizlice. Küçük olan daha tatlı hoş geliyor bilmiyorum. Ya bu ne ben bi arkadaşıma bunları yazsam s ve g harfini kullanırdı. :)

Geri
Yukarı