2 masum kız çocuğun tacize uğradıkları anı resim ile çizmesi

İdam insan hakları için olanak dışı bir ceza sistemi. Şahsen azap çekmelerinden yanayım. Yeni çıkarılacak ilaçlar bunların üstünde denensin. Hayvanlar serbest bırakılsın. Bunlara hayvan demek hayvanlara hakaret olur. Onlar bile kendinden küçük olan hayvanlara cinsel istismarda bulunmuyor.
Sizin önerdikleriniz insan haklarına çok mu uygun? En az idam kadar insanlık dışı.

Ha benim için sorun yok idam da edilebilirler işkenceye de maruz kalabilirler umrumda değil bir şekilde ağır ceza alsınlar yeter. Yanlışı düzelteyim dedim.

Sizin önerdikleriniz insan haklarına çok mu uygun? En az idam kadar insanlık dışı.

Ha benim için sorun yok idam da edilebilirler işkenceye de maruz kalabilirler umrumda değil bir şekilde ağır ceza alsınlar yeter. Yanlışı düzelteyim dedim.
"İdamın insan hakları için olanak dışı bir ceza sistemi" dedim. Uygulanmasın demedim! Ondan sonra kendi fikrim olan ölüp kolay yoldan kurtulmak yerine o çocukların çektikleri acı gibi acı çekmelerini söyledim. Bu tarz insanlar insan olmadıklarından insanca muameleyi de hak etmiyorlar. O yüzden idamda edilebilir lakin bu kolay yol olur. Benim isteğim belirtiğim gibi acı çekmeleri.

Az önce A haber radyoda 10 defa dinledim adamlar haber bulamayip 10 defa tekrarliyolar bi haberi :p
Neyse çok kötü bi durum Allah yardimcilari olsun.

Neden serbest bırakırsın?

Neden?​

Bu ülkede tecavüz etmek yasak değil mi? Nasıl serbest bırakılabiliyor? Madem her tecavüz vakasını serbest bırakıyorlar, neden sorguya alıyor, neden mahkemeye götürüyorlar?

İdamın çözüm olmadığını düşünürüm ancak yaşama hakkına zerre kadar sahip olmayan insan artıklarının idamını sonuna kadar isterim.

Geri
Yukarı