2 milyon liraya alınabilecek SUV araba önerisi

Merhaba. 2 milyon liraya kronik sıkıntısı olmayan, çok eski olmayan bir SUV arıyorum. Önerileriniz neler? Cherry Tiggo 8 Pro modelini öneriyorlar ama daha yeni olduğu için bilemedim.

İsteklerinizi düzgünce belirtmediğiniz için birbirinden alakasız yorumlar gelmiş. Amaç görünüş mü? Konfor mu? Hız mı? Genişlik mi? Arazi sürüşü mü? Düzgün bir bilgi yok mesajda. Dacia Duster da SUV Lamborghini Urus da. Hadi ikisinden birini seç o zaman.

İsteklerinizi düzgünce belirtmediğiniz için birbirinden alakasız yorumlar gelmiş. Amaç görünüş mü? Konfor mu? Hız mı? Genişlik mi? Arazi sürüşü mü? Düzgün bir bilgi yok mesajda. Dacia duster da SUV Lamborghini urus da. Hadi ikisinden birini seç o zaman.

Lamborghini urus ile Dacia duster aynı fiyatta olsaydı dediğiniz mantıklı olurdu ama zaten SUV markalarının bu fiyatlarda sundukları dengeli oluyor. Zaten net bir istek yok ortada. Benim şunu özellikle istiyorum dediğim bir özellik yok çünkü. Hepsi dengeli olsun.

Ama madem öyle sordunuz görünüş öenmli diyeyim bakalım ne önereceksiniz?

Lamborghini urus ile Dacia duster aynı fiyatta olsaydı dediğiniz mantıklı olurdu ama zaten SUV markalarının bu fiyatlarda sundukları dengeli oluyor. Zaten net bir istek yok ortada. Benim şunu özellikle istiyorum dediğim bir özellik yok çünkü. Hepsi dengeli olsun.

Alfa Romeo Tonale hocam 200k koyup alın böyle karizmatik asil araç yok bence. Bir inceleyin derim.

Dediğiniz hâlâ mantıksız. Birisi eski model, güçlü konforlu ama tutmayan bir model önermiş birisi pejo önermiş. Bu mu denge? Arabadan istediklerinizi belirtmeden adam gibi öneri alamazsınız. Bana kalirsa Duster yakışıklı ama mersedes g çirkin mesela. Onu ne yapacağız?

Geri
Yukarı