2 milyon TL araç önerisi

Pc ci genç

Hectopat
2 milyon alt üst fark etmez araç bakıyorum. Ne önerebilirsiniz? Kar oranı yüksek al sat için bir araç olacak teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 milyon alt üst fark etmez araç bakıyorum. Ne önerebilirsiniz? Kar oranı yüksek al sat için bir araç olacak teşekkürler şimdiden.

Ülke 2030'a doğru yavaş yavaş elektrikli araç sektöründe büyük bir ilerleme kaydedir diye düşünüyorum, bu yüzden elektrikli araçlar öneririm. Normalde model y performance önerirdim fakat al sat bakımından yüksek karlı olsun dediğiniz için TOGG alabilirsiniz, tamamen satışlar başlayınca piyasası bayağı yükselir.

Ülke 2030'a doğru yavaş yavaş elektrikli araç sektöründe büyük bir ilerleme kaydedir diye düşünüyorum, bu yüzden elektrikli araçlar öneririm. Normalde model y performance önerirdim fakat al sat bakımından yüksek karlı olsun dediğiniz için TOGG alabilirsiniz, tamamen satışlar başlayınca piyasası bayağı yükselir.

Hocam cogunuz TOGG demiş ama Allah korusun bir kaza çizim falan yapsa yapacak sanayiler vs. Yok.

Hocam cogunuz TOGG demiş ama Allah korusun bir kaza çizim falan yapsa yapacak sanayiler vs. yok.

Bazı firmalarla anlaşılmış onlar bu tür şeylere bakıyor diye biliyorum. Ama eğer hükümet değişirse TOGG fabrikasını kapatacağız diyorlar o yüzden TOGG'u alıp elde patlamasıda var işin içinde.

Hocam cogunuz TOGG demiş ama Allah korusun bir kaza çizim falan yapsa yapacak sanayiler vs. yok.

Hocam ben önerdiğim için demiyorum ve bu dediğinize katılıyorum, konu sahibinin al sat da Kar'lı bir araç istediği için TOGG önerdim ve bunu belirttim, eğer piyasası önemli değilse model y performance alabilir 1, 7M civarlarında.

1684326699157.png

Yeni konular

Geri
Yukarı