Çözüldü 2. monitör bilgisayar yeniden başladığında gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Baris996

Hectopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar, ben 2. monitörü dün bağladım ve çalıştı fakat bilgisayarı kapatıp açtığımda çalışmıyor. Windows tuşu+P tuşuna tıkladıktan sonra uzat seçeneğine basınca 2. monitör geliyor, yani kaydetmiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Çözüm
Aslında monitör değil televizyon. Kullanılmıyordu bir hevesle alıp taktım.
Bilgisayarı yeniden başlattığımda NVIDIA Denetim Masası'nda gözüküyor fakat offline olarak gözüküyor anca Windows + p yapıp uzat dersem Online oluyordu.
Ekran kartını güncelledim sorun genellikle çözüldü çok nadiren görmüyor ekranı görmeyince Windows+p yapıp uzat diyorum oluyor.
Monitör eski ise öyle sorunlar olabiliyor bende HDMI çıkışlı bir monitör var ona rağmen ilk başta ekranı 2. ekran olarak tanıtırken biraz zaman geçtikten sonra görüntü vermeye başladı fakat ekran gözüküyordu bilgisayarda ve sağ tarafa doğru mouse ile gidebiliyordum.

Aslında monitör değil televizyon. Kullanılmıyordu bir hevesle alıp taktım.
Bilgisayarı yeniden başlattığımda NVIDIA Denetim Masası'nda gözüküyor fakat offline olarak gözüküyor anca Windows + p yapıp uzat dersem Online oluyordu.
Ekran kartını güncelledim sorun genellikle çözüldü çok nadiren görmüyor ekranı görmeyince Windows+p yapıp uzat diyorum oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı