2 monitör FPS düşürür mü?

Sistemin kötü değilse etkilemez. Chat'i takip etmek için tarayıcıdan twitch'i açmak yerine obs üzerinden chat ve yayın bilgisi eklentilerini etkinleştir daha rahat olursun

Aşırı dikkat etmezseniz çok belli bir kaybı yok.

Ne kullanacağınıza bağlı, gidip oyun oynarken 4K video açacaksanız tabiki düşer 😀

Şimdi gördüm pardon, gram etkilemez.

Son düzenleme:
Twitch de sohbeti takip etmek için kullanacağım 75 Hz basit bir monitör aldım. FPS'i etkiler mi?
1080p ise ikisi de karttan karta değişkenlik 1-6fps oynar. 2K ve üzerinde bu ikiye katlanır. 3070ti + 5800x + 2x2k monitörde 1.5ms frametime artışı ve 1-2 fps kaybı yaşıyorum ben.

Ne kullanacağınıza bağlı, gidip oyun oynarken 4K video açacaksanız tabiki düşer 😀
Ekran kartları veya diğer bileşenler rendere almıyor ki videoyu? İndiriyorsun sadece.

1080p ise ikisi de karttan karta değişkenlik 1-6fps oynar. 2K ve üzerinde bu ikiye katlanır. 3070ti + 5800x + 2x2k monitörde 1.5ms frametime artışı ve 1-2 fps kaybı yaşıyorum ben.

Ekran kartları veya diğer bileşenler rendere almıyor ki videoyu? İndiriyorsun sadece.
En azından görüntüyü işliyor bu bile -20 FPS'e sebep olur kötü bir sistemde 4K için. Zaten ya FPS'i düşürür ya da video geç yüklenir.

Geri
Yukarı