2. Monitör İçin VGA Dönüştürücü Önerisi

Son Anka

Kilopat
Daha fazla  
HDMI üzerinden MSİ GTX 1060 bağlı bir sistem kullanıyorum. Yayınlar yaptığım için 2.bir monitör lazım oldu. Aklımda eski VGA monitörümü bağlamak var. Haliyle bana Dual-link DVI-D to VGA yada DisplayPort to VGA bir ürün lazım. 2.monitörüm den ses almak gibi bir beklentim yok. Sadece Twitch Chatini okumak için kullanacağım. Önemli olan sabit ve az çok düzgün bir görüntü vermesi sadece. Elimde VGA kablo mevcut. O yüzden kablo değilde; Erkek Dual-link DVI-D to Dişi VGA yada Erkek DisplayPort to Dişi VGA adaptör işimi görecektir. Çok pahalı bir şey olsun istemiyorum 100 lirayı aşmazsa hayli iyi olur, çok daha ucuz olursa daha da iyi olur :D Şimdiden teşekkürler (y)

Male DVI (Erkek DVI Girişi)
Male DVI.jpg

Female VGA (Dişi VGA Girişi)
Female VGA.jpg

Dark markasının DP to VGA ürününü kullandım eski monitöründe. Sorunsuz çalıştı. Fiyatı da 45-50 lira gibi bir şeydi aldığımda.

Bu arada sen o ürün için benden ghosting-tearing testi istemiştin ama unuttum gitti ya :)

Arkadaşın attığı çeviriciyi GTX 1060 ile vga monitörde kullanmaktayım. Hiçbir sıkıntı yok sadece ekranda beyaz ağırlıklı bir renk olduğunda hafif dalgalanma göze çarpabiliyor ama oyunda sistem yük altındayken böyle bir durum yok memnun kalacaksınız.

Arkadaşın attığı çeviriciyi GTX 1060 ile vga monitörde kullanmaktayım. Hiçbir sıkıntı yok sadece ekranda beyaz ağırlıklı bir renk olduğunda hafif dalgalanma göze çarpabiliyor ama oyunda sistem yük altındayken böyle bir durum yok memnun kalacaksınız.

Zaten chat'i okumak için kullanacağım oyun amacım vs yok. Dalgalanma çok fazla olmadıkça yazıları okurken rahatsız etmiyorsa eğer sorun olmaz. Ediyor mu acaba yazı, metin okurken ? Birde siz kaç liraya nereden aldınız acaba :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı