2. monitör takınca ekran kartı fanı hızlanıp ekran gidiyor

WizForce

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar MSI GTX 1650 Super ekran kartımda çift monitör yapmak istiyorum. Kullandığım monitör HDMI to VGA ile bağlı ikinci monitörü DVI-D to VGA ile bağlıyorum. Ekran geliyor ve ekran kartı fanı hızlanıyor. Sonra her iki monitörde de ekranlar siyah oluyor ve bağlantı yok diyor. Bilgisayar çalışmaya devam ediyor, kapanmıyor. Şimdiden önerileriniz ve yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar MSI GTX 1650 Super ekran kartımda çift monitör yapmak istiyorum. Kullandığım monitör HDMI to VGA ile bağlı ikinci monitörü DVI-D to VGA ile bağlıyorum. Ekran geliyor ve ekran kartı fanı hızlanıyor. Sonra her iki monitörde de ekranlar siyah oluyor ve bağlantı yok diyor. Bilgisayar çalışmaya devam ediyor, kapanmıyor. Şimdiden önerileriniz ve yardımlarınız için teşekkürler.

Sürücülerini güncelle, ve bağladığın dönüştürücülerde sıkıntı var mı? Varsa başka bir dönüştürücü ile tak, BIOS Update yap belki ondan kaynaklanıyordur.

Sürücülerini güncelle, ve bağladığın dönüştürücülerde sıkıntı var mı? Varsa başka bir dönüştürücü ile tak, BIOS Update yap belki ondan kaynaklanıyordur.

Dönüştürücülerde sıkıntı yok tek tek taktığımda çalışıyor sürüceler güncel BIOS sürümü eski sanırım onu güncelleyip deneyeceğim teşekkür ederim.

Sürücüler güncel , BIOS güncel son çare olarak DisplayPort ile bağlanmayı deneyeceğim oda olmazsa ekran kartını garantiye vereceğim. Yardımlarınız için tekrardan teşekkür ederim.
Arkadaşlar sanırım DVI-D dönüştürücümde sıkıntı var ya da DVI-D to VGA olunca sıkıntı çıkıyor DisplayPort to VGA takınca hiçbir sıkıntı olmadı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı