2 monitör ve kasa için 600 TL masa önerisi

Sonunda eksiklerle de olsa beyaz bir set up kurma hayalimin çoğu parçası gerçekleşti. Kasa ve monitörlerde ileride tekrar ne zaman değişirim bilmiyorum yada boyarım şuanlık böyle kullanma niyetindeyim. Masa önerileri için teşekkürler. @RamooY Ekran kartı geldi fakat aldığım fiyatın üstüne teklif geldi 2 tane getirtmiştim 2sinide sattım şuanlık 1060 ile devam ediyorum. Hepinizin yardımları için teşekkürler.
Masa linki.

Eki Görüntüle 1167099Eki Görüntüle 1167100Eki Görüntüle 1167101
Hocam ben de bu ürünü satın almayı düşünüyorum sizin gibi 2 monitör ve kasa ile kullanacağım fakat taşır mı çok kararsız kaldım açıkcası. Hala kullanıyor musunuz bir sorun yaşadınız mı?

Hocam ben de bu ürünü satın almayı düşünüyorum sizin gibi 2 monitör ve kasa ile kullanacağım fakat taşır mı çok kararsız kaldım açıkçası. Hala kullanıyor musunuz bir sorun yaşadınız mı?

Hocam ders vb çalışıyorsanız iyi biraz daha biriktirip iyi bir masa yaptırmak en mantıklısı masada ucuza kaçılması çok uygun bulmuyorum ben. Para çıkmıyorsa kolay gelsin.

Hocam ben de bu ürünü satın almayı düşünüyorum sizin gibi 2 monitör ve kasa ile kullanacağım fakat taşır mı çok kararsız kaldım açıkcası. Hala kullanıyor musunuz bir sorun yaşadınız mı?
Hocam 2 tane 27 inç monitör var masada kasa pek uygun olmaz. İlk başta kasa masadaydı fakat en sola yapışmam gerekiryodu masanın o yüzden raf taktırdım.
Hocam ders vb çalışıyorsanız iyi biraz daha biriktirip iyi bir masa yaptırmak en mantıklısı masada ucuza kaçılması çok uygun bulmuyorum ben. Para çıkmıyorsa kolay gelsin.
Marangoz fiyatları o kadar pahalı ki masa yaptırmak çok saçma olur. Ben bu masayı 400 liraya almıştım o zaman marangozların bu ebatlarda verdiği fiyat 1000-1200 dü.
Eki Görüntüle 1691684
1678058069365.png
IMG_1360.jpg

Hocam 2 tane 27 inç monitör var masada kasa pek uygun olmaz. İlk başta kasa masadaydı fakat en sola yapışmam gerekiryodu masanın o yüzden raf taktırdım.

Marangoz fiyatları o kadar pahalı ki masa yaptırmak çok saçma olur. Ben bu masayı 400 liraya almıştım o zaman marangozların bu ebatlarda verdiği fiyat 1000-1200 dü.
Eki Görüntüle 1691684Eki Görüntüle 1691691Eki Görüntüle 1691692
Masayı beğendim fazla bütçem de yok ama maalesef raf taktırma şansım yok o zaman masanın altına koyarım kasayı. Sistemi yeni dizeceğim o kadar para veripte masanın altına koymak istemiyorum hem görünüş hem hava akışı açısından ama yapacak bir şey yok gibi.

Masayı beğendim fazla bütçem de yok ama maalesef raf taktırma şansım yok o zaman masanın altına koyarım kasayı. Sistemi yeni dizeceğim o kadar para verip de masanın altına koymak istemiyorum hem görünüş hem hava akışı açısından ama yapacak bir şey yok gibi.

İlk fotoğraftaki gibi koyabilirsin biraz daha sola kayarsan veya 2. monitörü solunda kullanıyorsan sığarsın. Ben biraz ortalamak istedim masayı o yüzden dar geldi bir de mouse padler 90x40 45x40 şeklinde.

İlk fotoğraftaki gibi koyabilirsin biraz daha sola kayarsan veya 2. monitörü solunda kullanıyorsan sığarsın. Ben biraz ortalamak istedim masayı o yüzden dar geldi bir de mouse padler 90x40 45x40 şeklinde.

Olabilir hocam denerim öyle. Taşıma kapasitesi ile ilgili Trendyol ve Hepsiburada'da satıcılara sorulan sorularda hep farklı cevaplar verilmiş 15-20-25 kg gibi o biraz tereddüt ettirdi ama taşır gibi bakalım.

Olabilir hocam denerim öyle. Taşıma kapasitesi ile ilgili Trendyol ve Hepsiburada'da satıcılara sorulan sorularda hep farklı cevaplar verilmiş 15-20-25 kg gibi o biraz tereddüt ettirdi ama taşır gibi bakalım.
Taşır rahat şekilde. Sadece ayaktan oluşmuyor. Kırmızı çizgi masa, siyah çizgi masaya destek olan olan demirler, mavi olanda yere temas eden ayaklar. Kafanda canlanabilir mi bilmiyorum fakat ağırlık zaten ortada olmuyor o yüzden problem olmaz.
1678060547543.png

Taşır rahat şekilde. Sadece ayaktan oluşmuyor. Kırmızı çizgi masa, siyah çizgi masaya destek olan olan demirler, mavi olanda yere temas eden ayaklar. Kafanda canlanabilir mi bilmiyorum fakat ağırlık zaten ortada olmuyor o yüzden problem olmaz.Eki Görüntüle 1691704
Tamamdır o zaman. En kötü kasayı koyacağım tarafın altına tam sığacak şekilde kitaplık tarzı bir şey koyarım sağlamlaştırmak adına. Teşekkür ederim ilginiz için.

Geri
Yukarı