2. monitörde "No Signal" hatası

Sinefileng

Kilopat
Daha fazla  
Bilgisayarımı 2 aydır sorunsuz olarak çift monitör kullanıyordum. Bugün ikinci monitörüm "No Signal" hatası vermeye başladı. Ana monitör DP ile bağlı, ikinci monitör HDMI ile bağlı. Ana monitörün DP kablosunu kasadan çıkardığımda ikinci monitör HDMI ile sorunsuz açılıyor. Yani monitörler ayrı ayrı sorunsuz çalışıyor fakat ikisini bir açtığımda ikincisinden "No Signal" hatası alıyorum. Güç kaynağım 450W, yetersiz geliyor olabilir mi? Güç kaynağı etkiler mi bu durumu yoksa başka bir sebebi mi var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarımı 2 aydır sorunsuz olarak çift monitör kullanıyordum. Bugün ikinci monitörüm "no Signal" hatası vermeye başladı. Ana monitör DP ile bağlı, ikinci monitör HDMI ile bağlı. Ana monitörün DP kablosunu kasadan çıkardığımda ikinci monitör HDMI ile sorunsuz açılıyor. Yani monitörler ayrı ayrı sorunsuz çalışıyor fakat ikisini bir açtığımda ikincisinden "no Signal" hatası alıyorum. Güç kaynağım 450W, yetersiz geliyor olabilir mi? Güç kaynağı etkiler mi bu durumu yoksa başka bir sebebi mi var?

No Signal hatasını masaüstüne gelincede alıyor musun sadece BIOS'ta mı?

Güç kaynağı ile alakası yok. Windows'un ve ekran kartınızın görüntü denetim masalarını bir kurcalayın. Ayarlardan biri etkiliyor olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
No Signal hatasını masaüstüne gelincede alıyor musun sadece BIOS'ta mı?
İkinci monitörde ekran hiç gelmiyor BIOS veya masaüstü fark etmiyor. Masaüstü geldiğinde monitörün güç tuşuna basıyorum ışığı yanıyor bir sonra no signal diyip kapanıyor tekrar monitör.
Güç kaynağı ile alakası yok. Windows'un ve ekran kartınızın görüntü denetim masalarını bir kurcalayın. Ayarlardan biri etkiliyor olabilir.

İkinci monitör aktif olarak gözüküyor, bir pencereyi tutup ikinci ekrana sürüklediğimde sorunsuz gidiyor yarısı ana ekranda kalıyor mesela diğer yarısını göremiyorum kinci ekran kapalı olduğu için.

Geri
Yukarı