2. monitörü takınca oyunlarda FPS düşmeye başladı

Arwld

Hectopat
2.ekranı yeni taktım. Ana ekranım LG 22mk400h mı neydi 75Hz 1 ms 2. ekran da Casper'in 18.5'in dandik bir ekranı LoL oynarken arkada video izlemek için kullanıyorum. Oyundayken anlık olarak FPS 150 160'lardan 75'e düşüyor Alt Tab atıp tekrar oyuna dönünce düzeliyor yardımcı olursanız sevinirim.

Pardon hocalarım sanırım yanlış bilgi vermişim. Ben var sanıyordum.

Burası herkesin konuya dahil olması zorunluluğu taşıysan bir platform değildir insanlar konuya girer kendi işine yararsa çıkar ve uygular. Sanıyordum ne demektir ya? !
Lütfen bilip bilmeden kesin biliyormuş gibi cevap yazmayın!

Artı -1 Eksi
Burası herkesin konuya dahil olması zorunluluğu taşıysan bir platform değildir insanlar konuya girer kendi işine yararsa çıkar ve uygular. Sanıyordum ne demektir ya?
Lütfen bilip bilmeden kesin biliyormuş gibi cevap yazmayın!

Neden bu kadar asabi oluyorsunuz anlamıyorum. Asıl bu forumda böyle kişiler mesaj yazmamalı. Belki de arkadaş bizim sayemizde yeni bir şey öğrendi.

Buna bakılırsa bu mesajınızda yanlış sorun yazılımsal değil zamanında bende 2 monitör kullanıyordum. FPS düşmesi normal. Sen aynı anda 2 işi yaparken nasıl zorlanıyorsan aynısı bilgisayar donanımlarında geçerli.

Neden bu kadar asabi oluyorsunuz anlamıyorum. Asıl bu forumda böyle kişiler mesaj yazmamalı. Belki de arkadaş bizim sayemizde yeni bir şey öğrendi.

Buna bakılırsa bu mesajınızda yanlış sorun yazılımsal değil zamanında bende 2 monitör kullanıyordum. FPS düşmesi normal. Sen aynı anda 2 işi yaparken nasıl zorlanıyorsan aynısı bilgisayar donanımlarında geçerli.

Kusura bakmayın hocam bu aralar asabiyim çatacak yer arıyorum...

Kusura bakmayın hocam bu aralar asabiyim çatacak yer arıyorum...

Yazık hocam ne diyebilirim ki. Git arkadaşından çıkar hırsını bilip bilmeden gelmişsin beni azarlıyorsun. Oyuncak mıyım ben takılıyorsun kafana göre amacı anlayamadım ben.
Marifetmiş gibi bide bu aralar asabiyim diyor :)

Sayın kullanıcı monitörün sürücüsü falan yoktur, yanlış bir bilgi vermeyelim.
Birden fazla işlem yaparken işlemci FPS düşürüyor olabilir. Bir de NVIDIA Denetim Masası'ndan V-Sync özelliğinin kapalı olduğundan emin olun. Son olarak da DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp, en son sürücüyü yükleyin. Ekran kartınızın ne olduğunu da yazmamışsınız. Sisteminizi belirtir misiniz?
Pardon hocalarım sanırım yanlış bilgi vermişim. Ben var sanıyordum
İki monitör bir ekran kartına yüklendiği için fps düşüyor.
Bilgisayar özelliklerim İ3-9100F 1650 S 16 Ram

Bilgisayar özelliklerim: i3-9100F 1650S 16 RAM.
1-) Önce eski sürücüyü DDU ile kaldırın:
2-) Daha sonra bu sürücüyü kurun: (831MB boyutu var, önceden indirmen daha mantıklı.)

1-) önce eski sürücüyü DDU ile kaldırın:
2-) daha sonra bu sürücüyü kurun: (831MB boyutu var, önceden indirmen daha mantıklı.)

Screenshot_2.png

Attığınız sürücü şu an kurulu zaten.(sdece LoL de denedim başka oyunlarda aynı sorunu yaşar mıyım bilmiyorum)

Yeni konular

Geri
Yukarı