Valorant'ta FPS düşmeye başladı

Sewanix

Yoctopat
Daha fazla  
Selam, konuyu kısa tutacağım. 3 sene önce yeni bir laptop aldım 2019'un son aylarında. İlk aldığımda oyunları vs. gayet iyi oynatıyordu Valorant 100 FPS falan oynuyordum. Fakat birdenbire (bir şey yüklemiş olabilirim hatırlamıyorum)Valorant'ı açıp oyuna giriyorum 5 10 100 FPS oynadıktan sonra FPS'im 5'e düşüyor. Biraz bekliyorum geri 100'e yükseliyor. Sürekli tekrarlıyor bu olay. RAM 4 GB ondan olabilir mi acaba?(2 2 değil direk 4 isteyene sistem özelliklerimi atabilirim.

Selam, konuyu kısa tutacağım. 3 sene önce yeni bir laptop aldım 2019'un son aylarında. İlk aldığımda oyunları vs. gayet iyi oynatıyordu Valorant 100 FPS falan oynuyordum. Fakat birdenbire (bir şey yüklemiş olabilirim hatırlamıyorum)Valorant'ı açıp oyuna giriyorum 5 10 100 FPS oynadıktan sonra FPS'im 5'e düşüyor. Biraz bekliyorum geri 100'e yükseliyor. Sürekli tekrarlıyor bu olay. RAM 4 GB ondan olabilir mi acaba?(2 2 değil direk 4 isteyene sistem özelliklerimi atabilirim.

Sistem özelliklerini yazar mısınız?

Virüs taraması yapın.

i3-7020U CPU 2.30GHz RAM 4 GB ekran kartı RX580.

Virüs taraması yaptım fakat nafile bir şey çıkmadı.

Pardon ekran kartı MX110 muş.

Sistem özellikleriniz düşük son gelen güncellemelerle FPS'iniz daha da azalmış olabilir RAM'in yanına bütceniz varsa 4 GB RAM daha takın eğer daha fazla bütceniz varsa da harici ekran kartı veya HDD varsa SSD ile güçlendirilebilinir yeni sistemlerin fiyatı malum.

Yeni konular

Geri
Yukarı