2 muhabbet kuşu aynı yerde kavga eder mi?

Jhorks

Femtopat
Daha fazla  
2 erkek muhabbet kuşum var. Aynı kafeste durmaları doğru mu?

Başta öpüştüler, birbirlerini temizlediler falan. Yeşil kuşum diğerinin üstüne çıkmaya çalışıyor ama 2'si de erkek. Kavga ederler diye korkuyorum. Mavi kuşum uzun zamandır yalnızdı, yeşil olanı alalı 1 ay olmuştu. Çok ilgilendiler birbirleri ile. Önerebileceğiniz bir şeyler var mı? Kavga ederler mi?

Kuş kumu, kalamar kemiği, taş falan mevcut.

Dosya Ekleri

• IMG-20230919-WA0009.jpeg
    IMG-20230919-WA0009.jpeg
    93,8 KB · Görüntüleme: 23
  • 20230919_195900.jpg
    20230919_195900.jpg
    157 KB · Görüntüleme: 20
Hiç belli olmaz hocam. Benim dişi kuşlarım bazen 2 ay kavga etmiyor bazen bir anda birbirlerinin kafasını okşarken kavga ediyorlar ayaklar kafa kan içinde kalıyor 30 sn sürmeden.

Hiç belli olmaz hocam. Benim dişi kuşlarım bazen 2 ay kavga etmiyor bazen bir anda birbirlerinin kafasını okşarken kavga ediyorlar ayaklar kafa kan içinde kalıyor 30 sn sürmeden.
Dişiler kavga eder fakat erkeklerin aynı yerde tutulmasında bi zarar yok diye okumuştum bi yerde o zaman yarın ayırayım tesekkurler

Tam tersi hocam. Dişilerin bir kere bile kavga ettiğini görmedim. Tabii ortama erkek girerse işler değişir... Taht kavgası başlar.

Bizim albino ve kendi öz yavrusu ile tanışmanızı dilerim 5dk kafalarını okşarlar 5dk sonra ortalık kan gölü.

Geri
Yukarı