Çözüldü 2. Nesil Ryzen işlemcilerin bazıları kronik hatalı mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

vomeroguz03

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. 2. nesil Ryzen islemcilerinin bazilarinda kronik hata oldugunu duydum. Mesela arkadasima hazir bilgisayar almaya gittigimizde İtopyadaki adam “Ryzen 5 2600X almayın. Onlar hatalı. İsterseniz 1600X ile degistireyim. ” Demisti. Bu bilgi dogru mudur? Eger sorun varsa ne sorunu var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun falan yok elde kalan 1600X'leri size iteliyor.
2700X kullanıcısıyım. Ne öyle birşey duydum nede yaşadım.
Ne gibi bir hata acaba? 2600X kullanıyorum, herhangi bir hata ile karşılaşmadım. 1600X stoklarını eritmeye çalışıyor itopya sanırım.

Bende sizin gibi düşünmüştüm. Yine de emin olmak istedim. Arkadasima oyle soyleyince 1600x taktırmışti. Yine de ben ona 2600x al demistim. Neyse cok teşekkür ederim iyi günler.

Sorun olduğunu düşünmüyorum ki ben 2 senedir Ryzen 1700X kullanıyorum hiçbir sorun çıkmadı. Arkadaşların da dediği gibi stok eritme çabasıdır muhtemelen :D

Merhaba arkadaşlar. 2. nesil Ryzen islemcilerinin bazilarinda kronik hata oldugunu duydum. Mesela arkadasima hazir bilgisayar almaya gittigimizde İtopyadaki adam “Ryzen 5 2600X almayın. Onlar hatalı. İsterseniz 1600X ile degistireyim. ” Demisti. Bu bilgi dogru mudur? Eger sorun varsa ne sorunu var?
2. nesil ile hiç sorun yaşayan görmedim. Ben de R5 2600 kullanıcısıyım bir sorun yok. Bence de adam elindeki 1600X işlemciyi satmak için demiş 😀

İtopya ile herhangi bir alışveriş yapılmasını kesinlikle önermem.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı