2 RAM slotlu anakarta 3 RAM takabilir miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ErhanMehmet

Centipat
Gigabyte anakartım var ve 2 RAM slotu var. RAM girişlerine kablo çekip 3 RAM taksam problem yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
bcbf73076c39627be54aba84fba892b2.jpg

Yanlış Bilgilendirme
3. RAM sana dezavantaj olur. Sistemin single channel olarak çalışır. Takılabilse bile takmamalısın.

Moderatör kardeşim yanlış bilgilendirme diye beni banladın da yanlış olan neymiş merak ettim. Burada insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Yok onu küçük yazdın, yok bu eksik, yanlış bilgilendirme diyerek kaç defa banladınız. Doğrusunu bu kadar iyi biliyorsanız forum niye var kardeşim sıkıntısı olan size yazsın siz de cevaplayın. Vatandaşı niye uğraştırıyorsunuz? 'Sosyal', moderatör ego tatmin alanı olmuş. Silin kardeşim benim hesabımı, bilgilerimi istemiyorum. Ben sizin kadar iyi Türkçe bilmiyorum hakkım yok kullanmaya. Silin kardeşim. Youtube kanalını da yıllardır takip ediyordum artık gerek yok. Çapım yetmiyor.
Yanlış bilgilendirme yazım yanlışı demek değil, bilgi yanlışı demek. 3. RAM'in dezavantaj olup sistemin single channel çalışması gibi bir durum yok. Verdiğiniz bilgi yanlış. İyi günler.

Yanlış bilgilendirme yazım yanlışı demek değil, bilgi yanlışı demek. 3. RAM'in dezavantaj olup sistemin single channel çalışması gibi bir durum yok. Verdiğiniz bilgi yanlış. Umarım forumdan gidersiniz, iyi günler.

Ben yanlış bilgilendirme, yazım yanlışı anlamına geliyor demedim.

@Recep Baltaş @Ali Güngör 3 adet RAM takılan sistem single channel çalışır mı çalışmaz mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı