2 saat God of War oynadıktan sonra RTX 3060 Ti'ın 85 derece olması normal mi?

lectus

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
512
Ekran kartı
Rtx 3060 ti
Anakart
Asus prime
Arkadaşlar merhaba gecen hafta Ryzen 5 5600 RTX 3060 Ti bir bilgisayar aldim. İcindeki ekran karti haric tum parcalarin sifir ekran kartininr raf ürün oldugu soylendi elime ulasti her şey kutulu ve guzeldi. Ekran kartiyla biraz oyun oynadim god of warda yuksek ayarlarda 2 saat oynadim ekran karti sicakligi 85 idi.
Valorant 40-50
Minecraft 50.
Boşta 30-40
Derecelerini aldim. Acaba oranlar nasıl? PC'yi kullanmaya devam edeyim mi yoksa problem çıkarır mı? Rica ederim sadece bilgili kisiler cevaplarsa sevinirim bir de ekran karti sahibi 1 yil garanti verdi mining yok gibi. Kendisi de yok dedi fanlar gicir gicir isida idare eder gibi.

Bende de 3060ti var sıcaklık bu tarz oyunlarda 80 82 derece görebiliyor. İlk başlar çok takıntı yapıyordum sonra alışıverdim. Kasa ve fanlar etkiliyor genelde

Öncelikle 85 derece ile lehim çatlamaz.
Bu konuda asıl sorulması gereken sorular şunlar.
Kasa modeli nedir?
Kaç adet fan mevcut yerleşimleri nasıl?
Ekran kartının soğutucu modeli nedir?

Bu sorulara yanıt gelmeden ilerlemek doğru değil.

Hocam termal macunlara baktınızmı o çok önemli bir faktör bir de fan hızı düşük olabilir.

Gaming gen güvenilirdir , ürün alınır ikinci el satılmaz çok fazla eğer satılırsa yazarlar . Gönlünüz rahat olsun
Destek sistemi iyi değil diyorlar doğru mu?

Hocam termal macunlara baktınızmı o çok önemli bir faktör bir de fan hızı düşük olabilir.

Gaming gen güvenilirdir , ürün alınır ikinci el satılmaz çok fazla eğer satılırsa yazarlar . Gönlünüz rahat olsun
Yalan yanlış bilgi vermeyin insanlara bilip bilmeden sorsalar belkide hiç ürün almamış sındır ama yorum yapıyorsunuz illa insanlar mağdur olsunlar

Geri
Yukarı