Steam 2 saati geçmiş oyunu iade etmek mümkün mü?

Hepinize teşekkür ederim. Talep açtım fakat reddedildi. Sanırım eksik bilgi ile konu açmışım. Ekstra yapabileceğim bir şey yok yani onu merak ediyordum. Oyunun kusurlu olması bir şeyi değiştirir mi gibisinden sormuştum.

Enshrouded satın aldım toplamda 6 dakika oynama sürem var ve 4 gün önce çıkış yaptı iade almadılar sürekli iade kapatıldı diyor 50 tane talep oluşturdum ilk defa böyle bir şey geldi başıma.
Sürekli talep açmayın. Bırakın cevap versinler. İadesini almak zorundalar.

Enshrouded satın aldım toplamda 6 dakika oynama sürem var ve 4 gün önce çıkış yaptı iade almadılar sürekli iade kapatıldı diyor 50 tane talep oluşturdum ilk defa böyle bir şey geldi başıma.

Üzüldüm hocam en azından ben 2 saatten fazla oynadım. O konuda haklı olabilirler diye düşünüp kendimi avutuyorum. Sizin durum daha can sıkıcıymış.

Üzüldüm hocam en azından ben 2 saatten fazla oynadım. O konuda haklı olabilirler diye düşünüp kendimi avutuyorum. Sizin durum daha can sıkıcıymış.
Daha öncesinde 2 saat üzerinde oyunu oynayıp iade yaptığını söyleyeni duymuştum. Siz bu konuda aslında haklı olmanıza rağmen büyük bir şanssızlıkla arada kaynamışsınız. Belki daha detaylı bir bilet açıp talebinizi yineleyebilirsiniz. Gene de %100 sonuç vereceğini söyleyemem.

Daha öncesinde 2 saat üzerinde oyunu oynayıp iade yaptığını söyleyeni duymuştum. Siz bu konuda aslında haklı olmanıza rağmen büyük bir şanssızlıkla arada kaynamışsınız. Belki daha detaylı bir bilet açıp talebinizi yineleyebilirsiniz. Gene de %100 sonuç vereceğini söyleyemem.

Daha sonra oyunun kusurlu olduğunu söyleyip bir bilet daha açtım fakat sonuç alamadım. Teşekkür ederim ilginize.

Sürekli talep açmayın. Bırakın cevap versinler. İadesini almak zorundalar.

En son dün 18:00 datalep oluşturdum bu yardım talebi kapatılmıştır yazıyor yine şaun fakat bir daha oluşturmayacağım biraz bekleyelim 10 yılı aşkındır Steam kullanırım ilk defa bu tarz bir şey yaşadım çok garip.

Tarihini hatırlamıyorum ama 1 yıl önce 4.2 saat oynadığım bir oyun iade edilmişti. O dönem oyunu bilgisayarım kaldırmıyordu ama ben hep şans versem mi diye düşünürken 4.2 saat oldu. İade isteği attım, kendimi ifade ettim, iademi onayladılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı