2 senedir aşık olduğum kız tarafından reddedildim

Aynısını ben de yaşadım. Hala da yaşıyorum. 9.sınıfım. Anlatacaklarımda 9.sınıfta oldu .Okul açıldı işte. Okula gittim,sonra onu gördüm. 1-2 gün sonra ismini öğrendim. İsmini öğrendikten sonra eve gelirken onun adıyla şarkılar söylüyor,kelebek gibi uçuyordum,aşık olmuştum.1-1.5 ay sonra kıza, arkadaşı vasıtasıyla açıldım. Reddedildim. Bir de beni vazgeçirmek için ben birini seviyorum demiş,halbuki yalan. Hayatımda hiçbir kızı onun kadar sevmedim. Biz zaten aynı klasmanız,ineğiz yani,okuldaki en çalışkanlardık. Deneme sınavlarında 1.olurduk. Dedim bu kız o aptal, kendini mükemmel sanan, makyaj yapan,kendini beğenmiş bir kız değil. Tam benim kafada yani. İkimiz de çalışkanız,iyi niyetli,temiz insanlarız,daha ne olsun. Onu çok saf,temiz duygularla sevmiştim be. Çok temiz duygulardı bunlar. Bir bebek doğduğunda ne kadar günahsız,temiz,safsa bende onu öyle sevmiştim.Reddedildikten sonra 1 hafta falan psikolojik olarak çöktüm. Arkadaşlarım kızdan dolayı falan mı dediler. Zaten öyleydi. Arkasında bir çocuk oturuyordu. Serserinin tekiydi,keko falan değil ama yaramaz biriydi. Biz burada öylelerine yaramaz deriz. Onunla ne kadar güzel anlaşıyordu. Fena kıskanmıştım onu. Allah var,çocuğun tipi de fena değil. Sınıfta en yakışıklı kim diye sorsan onu gösterirlerdi herhalde,onun için bazı kızlar doğum günü falan düzenlediler yani. 'Kız sevdi mi lan çocuğu?' falan dedim. Onu da sevmemiş. Sınıfın ortasında; müzik dersinde We Will Rock You ve The Man Who Sold The World söyledim,daha ne olsun. We Will Rock You söylediğimde sınıf coştu zaten,masalara davul niyetiyle vuruyorlardı. İngilizcem okuldaki en iyi İngilizce bu arada. Telaffuzum falan gayet güzel. Emin olun kendimi övmek için söylemedim. Kız ondan bile etkilenmedi. Çok üzüldüm be. Ayrıca sınıf başkanlığı seçimi olmuştu. Sonuçları gördüğümde çok şaşırdım. Sanırım çalışkan ve iyi biri olduğumdan bana da çok oy verdiler. Ama bir kişiyle aynı kaldık oylarda,bilin bakalım kim? O çocuk. Bana küstahça dedi ki: 'Gel ben başkan olayım,sen yardımcı ol.'
Dedim 'niye'. Sonra bir sessizlik oldu. İşte sonra ben oy çoğunluğuyla seçildim. Sonra kızlar konuşmayı falan kestim,sıfır yani. Uzun zaman sonra ben ona okulla ilgili bir soru sordum internetten. Sonra dedi ki neden benle konuşmuyorsun falan. Ben de dedim tamam artık arkadaşız falan. Bazen kızla baya tartışıyorduk. Laf atıyorduk birbirimize sosyal medyada. Sonra bana şöyle yazdı: 'Sevgilimi çağırırım,yarın gelir seni döver,fen lisesinde okuyor falan yazdı. Ben de dedim ki benim elim armut mu toplayacak,gelsin dedim. Bu yazışmalar kızla konuşmayı kesmeden önceydi bu arada. O yazışmadan sonra kızdan öyle bir soğudum ki sevgim de azaldı,saygım da. Okullar kapandığından beri 1-2 kere yazdım ona öylesine. İşte öyle hala seviyor muyum bilmiyorum ama seviyorsam da çok büyük değil bu sevgi ondan eminim. Bu da benim reddedilme hikayem.1 seneye falan unuturum tamamiyle herhalde,tabi aynı sınıftayız nasıl olacak bilmiyorum.

Aynısını ben de yaşadım. Hala da yaşıyorum. 9.sınıfım. Anlatacaklarımda 9.sınıfta oldu. Okul açıldı işte. Okula gittim, sonra onu gördüm. 1-2 gün sonra ismini öğrendim. İsmini öğrendikten sonra eve gelirken onun adıyla şarkılar söylüyor, kelebek gibi uçuyordum, aşık olmuştum. 1-1.5 ay sonra kıza, arkadaşı vasıtasıyla açıldım. Reddedildim. Bir de beni vazgeçirmek için ben birini seviyorum demiş, halbuki yalan. Hayatımda hiçbir kızı onun kadar sevmedim. Biz zaten aynı klasmanız, ineğiz yani, okuldaki en çalışkanlardık. Deneme sınavlarında 1.olurduk. Dedim bu kız o aptal, kendini mükemmel sanan, makyaj yapan, kendini beğenmiş bir kız değil. Tam benim kafada yani. İkimiz de çalışkanız, iyi niyetli, temiz insanlarız, daha ne olsun. Onu çok saf, temiz duygularla sevmiştim be. Çok temiz duygulardı bunlar. Bir bebek doğduğunda ne kadar günahsız, temiz, safsa bende onu öyle sevmiştim. Reddedildikten sonra 1 hafta falan psikolojik olarak çöktüm. Arkadaşlarım kızdan dolayı falan mı dediler. Zaten öyleydi. Arkasında bir çocuk oturuyordu. Serserinin tekiydi, keko falan değil ama yaramaz biriydi. Biz burada öylelerine yaramaz deriz. Onunla ne kadar güzel anlaşıyordu. Fena kıskanmıştım onu. Allah var, çocuğun tipi de fena değil. Sınıfta en yakışıklı kim diye sorsan onu gösterirlerdi herhalde, onun için bazı kızlar doğum günü falan düzenlediler yani. 'Kız sevdi mi lan çocuğu?' Falan dedim. Onu da sevmemiş. Sınıfın ortasında; müzik dersinde We Will Rock You ve The Man Who Sold The World söyledim, daha ne olsun. We Will Rock You söylediğimde sınıf coştu zaten, masalara davul niyetiyle vuruyorlardı. İngilizcem okuldaki en iyi İngilizce bu arada. Telaffuzum falan gayet güzel. Emin olun kendimi övmek için söylemedim. Kız ondan bile etkilenmedi. Çok üzüldüm be. Ayrıca sınıf başkanlığı seçimi olmuştu. Sonuçları gördüğümde çok şaşırdım. Sanırım çalışkan ve iyi biri olduğumdan bana da çok oy verdiler. Ama bir kişiyle aynı kaldık oylarda, bilin bakalım kim? O çocuk. Bana küstahça dedi ki: 'Gel ben başkan olayım, sen yardımcı ol.'
Dedim 'niye'. Sonra bir sessizlik oldu. İşte sonra ben oy çoğunluğuyla seçildim. Sonra kızlar konuşmayı falan kestim, sıfır yani. Uzun zaman sonra ben ona okulla ilgili bir soru sordum internetten. Sonra dedi ki neden benimle konuşmuyorsun falan. Ben de dedim tamam artık arkadaşız falan. Bazen kızla bayağı tartışıyorduk. Laf atıyorduk birbirimize sosyal medyada. Sonra bana şöyle yazdı: 'Sevgilimi çağırırım, yarın gelir seni döver, fen lisesinde okuyor falan yazdı. Ben de dedim ki benim elim armut mu toplayacak, gelsin dedim. Bu yazışmalar kızla konuşmayı kesmeden önceydi bu arada. O yazışmadan sonra kızdan öyle bir soğudum ki sevgim de azaldı, saygım da. Okullar kapandığından beri 1-2 kere yazdım ona öylesine. İşte öyle hala seviyor muyum bilmiyorum ama seviyorsam da çok büyük değil bu sevgi ondan eminim. Bu da benim reddedilme hikayem. 1 seneye falan unuturum tamamiyle herhalde, tabii aynı sınıftayız nasıl olacak bilmiyorum.

karşına Sapyoseksüel (Zeki Seven) kız gelirse dünden şanslısın onu söyliyeyim. Bırak onu git yabancı kız arkadaş yap. Ben aptallık yapıp müptelası oldum kızın. Egosu tavan yaptı tabii. Kıza "Barış senden hoşlanıyor" deseler tınlamıyor bile. Alışmış :d

Yaklaşık 2 senedir aşık olduğum kız tarafından reddedildim arkadaşlar. Artık ne yapacağımı bilemiyorum, acınası durumdayım resmen. Tavsiyeniz nedir?

Hiçbir kız için kendini üzme biz aptal gibi üzdük ne oldu? O yine gezdi dolaştı eğlendi umrunda bile olmadık affedersin ciğeri beş para etmeyecek insanları gözümüzde o kadar büyütüyoruz ki neyse daha derine inmeyeceğim. Kisacasi umursama seni ne yapmak mutlu ediyor? Kendini ne zaman çok iyi hissediyorsun? Sana iyi gelen şeyleri yap iki k.sar yüzünden o tatlı canını üzme dostum.

Aynısını ben de yaşadım. Hala da yaşıyorum. 9.sınıfım. Anlatacaklarımda 9.sınıfta oldu .Okul açıldı işte. Okula gittim,sonra onu gördüm. 1-2 gün sonra ismini öğrendim. İsmini öğrendikten sonra eve gelirken onun adıyla şarkılar söylüyor,kelebek gibi uçuyordum,aşık olmuştum.1-1.5 ay sonra kıza, arkadaşı vasıtasıyla açıldım. Reddedildim. Bir de beni vazgeçirmek için ben birini seviyorum demiş,halbuki yalan. Hayatımda hiçbir kızı onun kadar sevmedim. Biz zaten aynı klasmanız,ineğiz yani,okuldaki en çalışkanlardık. Deneme sınavlarında 1.olurduk. Dedim bu kız o aptal, kendini mükemmel sanan, makyaj yapan,kendini beğenmiş bir kız değil. Tam benim kafada yani. İkimiz de çalışkanız,iyi niyetli,temiz insanlarız,daha ne olsun. Onu çok saf,temiz duygularla sevmiştim be. Çok temiz duygulardı bunlar. Bir bebek doğduğunda ne kadar günahsız,temiz,safsa bende onu öyle sevmiştim.Reddedildikten sonra 1 hafta falan psikolojik olarak çöktüm. Arkadaşlarım kızdan dolayı falan mı dediler. Zaten öyleydi. Arkasında bir çocuk oturuyordu. Serserinin tekiydi,keko falan değil ama yaramaz biriydi. Biz burada öylelerine yaramaz deriz. Onunla ne kadar güzel anlaşıyordu. Fena kıskanmıştım onu. Allah var,çocuğun tipi de fena değil. Sınıfta en yakışıklı kim diye sorsan onu gösterirlerdi herhalde,onun için bazı kızlar doğum günü falan düzenlediler yani. 'Kız sevdi mi lan çocuğu?' falan dedim. Onu da sevmemiş. Sınıfın ortasında; müzik dersinde We Will Rock You ve The Man Who Sold The World söyledim,daha ne olsun. We Will Rock You söylediğimde sınıf coştu zaten,masalara davul niyetiyle vuruyorlardı. İngilizcem okuldaki en iyi İngilizce bu arada. Telaffuzum falan gayet güzel. Emin olun kendimi övmek için söylemedim. Kız ondan bile etkilenmedi. Çok üzüldüm be. Ayrıca sınıf başkanlığı seçimi olmuştu. Sonuçları gördüğümde çok şaşırdım. Sanırım çalışkan ve iyi biri olduğumdan bana da çok oy verdiler. Ama bir kişiyle aynı kaldık oylarda,bilin bakalım kim? O çocuk. Bana küstahça dedi ki: 'Gel ben başkan olayım,sen yardımcı ol.'
Dedim 'niye'. Sonra bir sessizlik oldu. İşte sonra ben oy çoğunluğuyla seçildim. Sonra kızlar konuşmayı falan kestim,sıfır yani. Uzun zaman sonra ben ona okulla ilgili bir soru sordum internetten. Sonra dedi ki neden benle konuşmuyorsun falan. Ben de dedim tamam artık arkadaşız falan. Bazen kızla baya tartışıyorduk. Laf atıyorduk birbirimize sosyal medyada. Sonra bana şöyle yazdı: 'Sevgilimi çağırırım,yarın gelir seni döver,fen lisesinde okuyor falan yazdı. Ben de dedim ki benim elim armut mu toplayacak,gelsin dedim. Bu yazışmalar kızla konuşmayı kesmeden önceydi bu arada. O yazışmadan sonra kızdan öyle bir soğudum ki sevgim de azaldı,saygım da. Okullar kapandığından beri 1-2 kere yazdım ona öylesine. İşte öyle hala seviyor muyum bilmiyorum ama seviyorsam da çok büyük değil bu sevgi ondan eminim. Bu da benim reddedilme hikayem.1 seneye falan unuturum tamamiyle herhalde,tabi aynı sınıftayız nasıl olacak bilmiyorum.
Az önce uyandım ve bilin bakalım rüyamda ne gördüm. O kızı. Onu güldürdüm rüyada. Ne kadar güzeldi be gülüşü. Sakarlık falan yaptım. Kalktığımda onun gülüşünü hatırlayarak ben de güldüm. Nasıl unutucağım bu kızı yahu?

Az önce uyandım ve bilin bakalım rüyamda ne gördüm. O kızı. Onu güldürdüm rüyada. Ne kadar güzeldi be gülüşü. Sakarlık falan yaptım. Kalktığımda onun gülüşünü hatırlayarak ben de güldüm. Nasıl unutucağım bu kızı yahu?
Bilinçaltın sürekli onla olduğu için rüyada onu görmen normal. Eğer düşünmeye devam edersen tekrar edecektir bu durum. (Bazı rüyalar gerçek çıkabilir.)

Bir daha aşık olursan konuşmak için 2 sene bekleme. Hayal kırıklığı daha az olur. Kendine acımayı da bırak. Zamanla o kadar zor olmadığını anlarsın. :)

Boş ver ben ortaokuldayken çıkma teklifi etmeden Red yediğimi hatırlıyorum :D nasıl diye sorarsan durup dururken bana ben seni sevmiyorum zaten git dedi. Eğer bir şey yaptıysam ne yaptığımı da hatırlamıyorum zaten.

Geri
Yukarı