2. sınavlar için ders çalışmak istememek

Belirli ders çalışma methodlarını uygulayabilirsin. Benim kullandığım yöntem herhangi bir mum yakıp mum bitene kadar dersten kalkmamak. Tealight mum satın alıp her ders için bir tanesi bitene kadar çalışabilirsin.

Sınav için en etkili yöntemim ise, küçük kağıtlara kopya hazırlamak, sınavla alakalı hocanın verdiği konuların her biri için küçük bir kağıda kopya çıkart, bu kopyalara göz gezdir. İnanılmaz etki ediyor.

Belirli ders çalışma methodlarını uygulayabilirsin. Benim kullandığım yöntem herhangi bir mum yakıp mum bitene kadar dersten kalkmamak. Tealight mum satın alıp her ders için bir tanesi bitene kadar çalışabilirsin.

sınav için en etkili yöntemim ise, küçük kağıtlara kopya hazırlamak, sınavla alakalı hocanın verdiği konuların her biri için küçük bir kağıda kopya çıkart, bu kopyalara göz gezdir. İnanılmaz etki ediyor.

Mesela ben birinin bir şey yaptığını görsem etkilenirim herhangi YouTube'da tanıdığınız motivasyon veren kanal var mı?

Gel sana güzel bir fıkra anlatayım.
10.sınıfım, senin gibiydim. Sonuç olarak LGS'den düşük aldım ve pişmanım.
10 kat fazla çalışmak zorundayım. YKS'de aynı pişmanlığı yaşamamam gerek ekstradan, daha iyi imkanlara sahip bir lise hayatım olabilirdi, daha mutlu olabilirdim. Bunları her gün hatırladıkça soğuk soğuk ter akıtıyorum.

Yaşamak ister misin? Bence hayır. O yüzden kaba etini kaldırıp ders çalışman gerek, 7.sınıf adamsın. 1 saatini versen yeter, 8.sınıfta maks 3-4 hop tamam işte.

Gel sana güzel bir fıkra anlatayım.
10.sınıfım, senin gibiydim. Sonuç olarak LGS'den düşük aldım ve pişmanım.
10 kat fazla çalışmak zorundayım. YKS'de aynı pişmanlığı yaşamamam gerek ekstradan, daha iyi imkanlara sahip bir lise hayatım olabilirdi, daha mutlu olabilirdim. Bunları her gün hatırladıkça soğuk soğuk ter akıtıyorum.

Yaşamak ister misin? Bence hayır. O yüzden kaba etini kaldırıp ders çalışman gerek, 7.sınıf adamsın. 1 saatini versen yeter, 8.sınıfta maksimum 3-4 hop tamam işte.

LGS olmazsa ortaokul notlarıyla Anadolu lisesine gitmek var hedefimde sen nereye gittin Anadolu pişmanlıkmı.

Dostlar 7.sınıf öğrencisiyim ve 1.yazılılar ortalaması 79-80 gibi bir şey. Takdir almam gerek, çalışasım gelmiyor ne yapmalıyım?
2.yazılılar 5 gün sonra din kültürü ile başlıyor, sonrasında matematik. Ders çalışmak istemediğinizde ne yapardınız.

Aç arkadan şarkı al kahveni mis gibi ileride pişman olursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı