2. sınavlar olur mu?

2. sınavları 1. sınavlara göre yapacaklarmış annem MEB'de çalışıyor yani eğer 1. dönem sınavlarından sonra vaka artışları çok fazla olursa 2. dönem sınavları olmuyacak.

İkinciler olmaz. Dayanamam ben buna. Vallahi okula da gitmem. Protesto ederim.
Katılıyorum. En azından yapılacaksa bile belli bir konu aralığı ile yapılmalı. Ne öyle "geldiğimiz yere kadar sorumlusunuz." lafı? Barry Allen mıyım ben hem yazıp, okuyup, anlayayım o kadar konuyu 3 hafta bir sürede?

Şurada millet 1. sınavlardan sinir stres olmuş. 2. sınavlarda düzelteceğini düşünen varsa yanılıyordur. 2.ler her zaman 1.lerden daha zor olur.

Sizce 2.sınavlar olur mu?1.sınavların olmasına 1.5 gün kaldı ve artık kaçış yok 😀.2.sınavların olması birçok öğrenci açısından kötü olur çünkü hem Online hem de daha zor. Dürüst olacağım 2 dönemden sonra konulardan pek bir şey anlamadım ve korkuyorum. 😃
2. sınavlar değil, mazeret sınavı bu. Olamayan öğrenciler için.

Sizce 2.sınavlar olur mu?1.sınavların olmasına 1.5 gün kaldı ve artık kaçış yok 😀.2.sınavların olması birçok öğrenci açısından kötü olur çünkü hem Online hem de daha zor. Dürüst olacağım 2 dönemden sonra konulardan pek bir şey anlamadım ve korkuyorum. 😃

Bence 2.dönem sınavları olmayacak. 1.sınavlardan sonra vaka artışı olacaktır ki bu önceki sınavlarda da oldu ardından diğer yapılmayan sınavlar iptal edildi yaşayan arkadaşlar bilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı