2 SSD ile Raid 0 ve Rapid Mode

Devran Akar

Kilopat
Yer
KARŞIYAKA
Daha fazla  
Meslek
Endüstriyel Tasarımcı
Merhabalar arkadaşlar,

2 adet Samsung 840 Pro 256GB siparişini verdim. Burada daha öncede konuşulmuştu. Bazı arkadaşlar 2 SSD'yi Raid 0 yapıp üstüne birde Rapid Mode yapamazsın diyordu. Bazı arkadaşlarda yaparsın demişti. Konu sürüncemede kalmıştı. Ben kararımı verdim ve 2 adet Samsung 840 Pro 256GB aldım.

Şimdi bu 2 adet Samsung 840 Pro 256GB SSD'yi Raid 0 ile birbirine bağladıktan sonra Samsung Magician arayüzü ile bu Radi 0 yapılmış 2 SSD'yi Rapid Mode'da çalıştırabilir miyim?

Bilgili arkadaşlar bu konuya net bir yanıtlar verirse çok sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi de Pro serisinde RAPID Mode desteği yok diye biliyorum. Samsung sonradan getirmediyse RAID yapmadan bile RAPID Mod açamazsınız.
Aralıkta yayımlanan Samsung Magician 4.3 sürümü ile Tüm 840 serisi SSD'lerde modellerinde "Rapid Mod" aktif hala geldi.PRO'larda da Rapid Mod'u açabiliyorsun.

zEl8W9.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı