2 Steam Hesabı 1 PC'de Kullanılabilir mi?

Daha fazla  
2 Steam hesabım var, ikisindeki oyunların hepsini tek bilgisayarda kullanabilir miyim? Steam platformunun aile paylaşım sistemini denedim fakat 2 hesabımdaki oyunları da indirip ayrı ayrı giriş yaparak kullanma hakkımız var mı? Bunu merak ediyorum, size sormadan herhangi bir işlem yapmak istemedim, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son olarak, c sürücüsündeki Steam klasörüne 2 hesabımdaki oyunların tümünü indirip oynayabilir miyim?, yoksa d diskinede ayrı Steam klasörü açmam veya Windows'a ayrı kullanıcı hesabı açmam gerekir mi?

merhaba, bende bu acaba uplay'de oluyor mu?

Bende steamde the division vardı, indirimde almıştım, geçenlerde falan 50 gb indirme derdi olmasın diye gittim orjinal kutulu aldım. Şimdi yüklicektim; uplayde ki zaten var olan (division) hesabıma eklemeyim, eklenmez, sıkıntılı olur diye eklemedim. Ürünü başka; yeni bir uuplay hesabında etkinleştirip yüklesem dvd'den sonra; steamla bağdaşık uplay hesabımdan oyunu oynayabilir miyim?

Satmayı da düşünüyorum olmazsa satıcam.

2 Steam hesabım var, ikisindeki oyunların hepsini tek bilgisayarda kullanabilir miyim? Steam platformunun aile paylaşım sistemini denedim fakat 2 hesabımdaki oyunları da indirip ayrı ayrı giriş yaparak kullanma hakkımız var mı? Bunu merak ediyorum, size sormadan herhangi bir işlem yapmak istemedim, şimdiden teşekkürler.
Aile paylaşımı yaparsanız bir hesap'daki oyunları başka hesapda'da oynarsınız.

Kullanıcı değiştirerek yapman mümkün. Misal ben Counter Strike:GO'dan VAC yedim, yan hesabımla tekrar satın aldım oyunu sorunsuz şekilde oynuyorum.
Ben de bir yakınımdam steam hesabı aldım, içinde birkaç oyun mevcut fakat Cs Go hesabında vac ban var. Rica etsem nasıl yaptığınızı ayrıntılı bir şekilde anlatır mısınız?

2 farklı Windows oturumuyla yapmak mümkün. Tek bir diskteki steam klasöründen açarak iki farklı kullanıcıda farklı hesaplar açarak oyunlara erişebilir bir birlerinin sahip olmadığı oyunları aile paylaşımıyla oynayabilirsiniz. Böylesi daha sağlıklı öbür türlü sürekli market cezası alırsınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı