2. Steam Hesabına Girmişler

Bir yıldır girmediğim hesabıma girilmiş ismi değişmiş ve 7-8 tane e-postama giriş için Tayca kod gelmiş. Hesaba girmişler ismini değiştirmişler. Ana ve ikinci hesabımın ve e-postamın şifresini değiştirdim. Artık güvende miyim? Ayrıca e-postamın bağlı olduğu diğer sitelerin de şifresini değiştirmem gerekir mi? Teşekkürler...

Bir yıldır girmediğim hesabıma girilmiş ismi değişmiş ve 7-8 tane e-postama giriş için tayca kod gelmiş. Hesaba girmişler ismini değiştirmişler. Ana ve ikinci hesabımın ve e-postamın şifresini değiştirdim. Artık güvende miyim? Ayrıca e-postamın bağlı olduğu diğer sitelerin de şifresini değiştirmem gerekir mi? Teşekkürler...

En temiz çözüm format fakat format yapmam diyorsanız malwarebyts ve Kaspersky ile bilgisayarı tarayın. E-posta şifresini değiştirip 2 FA açın.

Bir yıldır girmediğim hesabıma girilmiş ismi değişmiş ve 7-8 tane e-postama giriş için tayca kod gelmiş. Hesaba girmişler ismini değiştirmişler. Ana ve ikinci hesabımın ve e-postamın şifresini değiştirdim. Artık güvende miyim? Ayrıca e-postamın bağlı olduğu diğer sitelerin de şifresini değiştirmem gerekir mi? Teşekkürler.

Hocam temizinden bir format yakışır ama galiba güvende değilsiniz bir tarama yapın virüs olup olmadığını öğrenirsek iyi olur.

En temiz çözüm format fakat format yapmam diyorsanız malwarebyts ve Kaspersky ile bilgisayarı tarayın. E-posta şifresini değiştirip 2 FA açın.
Formatı 15 tatile kadar yapamam. Şu an ESET tarıyor bilgisayarı. E-postanın şifresini değiştirdim 2 FA da var aslında. Diğer sitelerdeki şifrelerimi değiştirmem gerekir mi?

Hocam temizinden bir format yakışır ama galiba güvende değilsiniz bir tarama yapın virüs olup olmadığını öğrenirsek iyi olur.
Şu an ESET tarıyor ama taranan dosyalara baktığımda dosyaların yanında "açılmıyor [4]" yazıyor. Ne demek bu?

Formatı 15 tatile kadar yapamam. Şu an ESET tarıyor bilgisayarı. E-postanın şifresini değiştirdim 2 fa da var aslında. Diğer sitelerdeki şifrelerimi değiştirmem gerekir mi?

Şu an ESET tarıyor ama taranan dosyalara baktığımda dosyaların yanında "açılmıyor [4]" yazıyor. Ne demek bu?

İlk defa böyle bir şey duyuyorum açılmıyor Allah Allah virüs olabilir bir tarasın.

Dosya Ekleri

• IMG_20221127_012752.jpg
    IMG_20221127_012752.jpg
    240,1 KB · Görüntüleme: 19

Yeni konular

Geri
Yukarı