2 tane Wi-Fi adaptörü kullanılır mı?

BerkeTB

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 10 Home
Rx 460 Overclock 2 GB
E3 1275 V2
Asus H61m-Pro
16 GB 1866 MHz
Bunu düşünme sebebim elimde iki tane Wi-Fi adaptörü olması. Yani bir bilgisayarı iki adaptörü birden kullanarak tek modeme bağlayabilir miyiz?

İkisi de 2.4GHz.
Biri 300Mbps ama uzaktan tam bağlantı veremiyor.
Diğeri 150Mbps tam bağlantı veriyor.

Modeme bağlamak imkansız olduğu için Wi-Fi güçlendiriciye bağlayıp kullanıyorum ama yine de tam stabil performans vermiyor iki Wi-Fi adaptörü bağlamak bu durumu daha iyi hâle getirir mi?

Bunu düşünme sebebim elimde iki tane Wi-Fi adaptörü olması. Yani bir bilgisayarı iki adaptörü birden kullanarak tek modeme bağlayabilir miyiz?

İkisi de 2.4GHz.
Biri 300Mbps ama uzaktan tam bağlantı veremiyor.
Diğeri 150Mbps tam bağlantı veriyor.

Modeme bağlamak imkansız olduğu için Wi-Fi güçlendiriciye bağlayıp kullanıyorum ama yine de tam stabil performans vermiyor iki Wi-Fi adaptörü bağlamak bu durumu daha iyi hâle getirir mi?
Maalesef sistem sadece tek adaptörle bağlanır. İnternetiniz kaç Mbps? 150 asagisiysa kullanin, 150'yide sanirim USB 2.0 sifirlar. Tavsiyem ASUS AC58 alin, bende var cok iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
USB 3.0'a takılılar ama 3.0 değil diye biliyorum.

Hatta elimde 3 tane adaptör var 😃

Maalesef sistem sadece tek adaptorle baglanr internetiniz kac Mbps 150 asagisiysa kullanin 150 yide sanirim USB 2.0 sifirlar tavsiyem ASUS AC58 alin bende var cok II.

Her iki adaptörü teker teker kullandım 300Mbps olan daha düşük upload veriyor. Diğerinde download düşük.

İki adaptörü birden takınca ağ köprüsü seçeneği çıkıyor orada 450Mbps oluyor ama anlamadım onu.

Kablo ile bağlamadığınız sürece hiçbir zaman tam performans alamazsınız internetten.

Yeni konular

Geri
Yukarı