2 TB HDD kurtarma

Hacışakirbey

Kilopat
Merhaba, yanlışlıkla 2TB'lık hard diski formatladım, fakat formatladıktan sonra hard diski hiç kullanmadım yani içindeki veriler duruyor. İçindeki dosyaları kurtarmak için farklı bir hard diske ihtiyacım var ve herhangi bir tanıdık kişi yok. Hard diski nereye götürebilirim ve ücreti ne kadar olur?

Verileriniz önemli diye düşünüp ücretli ama sağlam alternatif sunmuştum. Ücretsiz olarak Recuva kullanabilirsiniz, aynı disk içerisinden kurtarıp aynı diske çıkartabilirsiniz. Ayrı bir diske neden ihtiyaç duyuyorsunuz anlamadım.
Diskin içi tamamiyle bomboşsa usb'den ubuntu linux boot edip orada wine ile deneyebilirsiniz. Çalışma ihtimali var. İnternet kafeye gidip 1 saat içerisinde halledebilirsiniz işinizi.

Verileriniz önemli diye düşünüp ücretli ama sağlam alternatif sunmuştum. Ücretsiz olarak Recuva kullanabilirsiniz, aynı disk içerisinden kurtarıp aynı diske çıkartabilirsiniz. Ayrı bir diske neden ihtiyaç duyuyorsunuz anlamadım.
Diskin içi tamamiyle bomboşsa USB'den Ubuntu Linux boot edip orada Wine ile deneyebilirsiniz. Çalışma ihtimali var. İnternet kafeye gidip 1 saat içerisinde halledebilirsiniz işinizi.

Hocam aynı diske atarken sıkıntı çıkmaz değil mi?

Geri
Yukarı