2 TB HDD önerisi

Bütçe
1,5k-2k
Daha fazla  
Anakart
Biostar H610MH DDR4 LGA1700P
Selam, 2TB HDD almayı düşünüyorum ama aynı isimde olduğu hâlde 2 farklı fiyatta satılan bir HDD gördüm (HDD1, HDD2). Bu HDD'ler arasında bir fark var mı hangisini almalıyım veya bunlar dışında daha iyi bir 2TB HDD alternatifi var mı? Yardımlarınız için teşekkürler.

Selam, 2TB HDD almayı düşünüyorum ama aynı isimde olduğu hâlde 2 farklı fiyatta satılan bir HDD gördüm (HDD1, HDD2). Bu HDD'ler arasında bir fark var mı hangisini almalıyım veya bunlar dışında daha iyi bir 2TB HDD alternatifi var mı? Yardımlarınız için teşekkürler.
7200rpm herhangi bir harddisk yeterli olacaktır marka olarak tavsiyem Seagate almanız.

Anakartınızda M.2 yuvası bulunuyor M.2 alabilirsiniz HDD yerine.

Şu an zaten halihazırda M.2 SSD var ve yanında 1TB da hard disk var ama ne yazık ki yeterli olmuyor o yüzden 2TB daha hard disk almak istiyorum. SSD fiyatlarına da baktım ama çok pahalılar.

Anakartınızda M.2 yuvası bulunuyor M.2 alabilirsiniz HDD yerine.

Bu HDD'yi aldım ve bir süredir kullanıyorum ama şu sıralar sürekli HDD'den tiz bir ses gelmeye başladı. Anlık bir bip sesi gibi ama tekrar ediyor, HDD'nin de 1TB'ını doldurdum ve verileri aktarabileceğim bir yer yok şu an, sizce ne yapmalıyım?

Bu HDD'yi aldım ve bir süredir kullanıyorum ama şu sıralar sürekli HDD'den tiz bir ses gelmeye başladı. Anlık bir bip sesi gibi ama tekrar ediyor, HDD'nin de 1TB'ını doldurdum ve verileri aktarabileceğim bir yer yok şu an, sizce ne yapmalıyım?

HDD sesi gelebilir fakat konu açabilirsiniz yeni sorunla ilgili.

Yeni konular

Geri
Yukarı