2 TB Taşınabilir Harici HDD Tavsiyesi

Gabumon

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, 2TB taşınabilir harici HDD bakıyorum. Mümkünse 7200 RPM ve USB 3.0 istiyorum. Fiyatlar biraz tuzlu geldi. Sanırım son dolar güncellemesinden sonra böyle oldu. 350 TL bütçem var. Yardımcı olur musunuz?

Aklıma takılan bir soru daha var 2.5" ya da 3.5" olması bir şeyi etkiliyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
O fiyata 7200 RPM harici HDD bulamadım işin gerçeği ama nickin çok houma gitti D: çocukluk yıllarımı hatırladım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ve direk bu aklıma geldi :D paylaşmak istedim. İnşallah HDD yi de bulabilirsiniz:)

O fiyata 7200 RPM harici HDD bulamadım işin gerçeği ama nickin çok houma gitti D: çocukluk yıllarımı hatırladım. ve direk bu aklıma geldi :D paylaşmak istedim. İnşallah HDD yi de bulabilirsiniz:)
Teşekkürler. Bende araştırdım 2.5" genelde 5400 RPM oluyormuş. Peki önerebileceğiniz harici HDD var mı acaba?

Seagate 2T 2.5" USB 3.0 bu modeli satın aldım. Fakat aklımı karıştıran bir durum oldu. Ürün modelinde STEA2000400 yazıyordu hatta faturasındada bu model numarası mevcut. Diski yerleştirdiğimde Disk modelinde ST2000LM007 olarak gördüm. Bir sahtekarlık mı mevcut yoksa olması gereken bu mu ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı