Dualsense vs Xbox Controller 9. nesil

Güzel gamepad AliExpress'de 1350TL civarı şu an ama 1600'e bütçen varsa vader 3 Pro almak daha mantıklı. Tabii bu fiyatlar vergi harici dediklerim.

Vergi ile beraber 2648TL.

Hocam bangoodtr ve AliExpress'te bazı satıcılarda 1700 gibi fiyatı var vader 3 Pro ile GameSir T4 Cyclon'e Pro ile neredeyse 1000TL gibi fiyat farkı var sonuç böyleyken arada ki fiyat farkına ve fiyatına göre GameSir T4 Cyclon'e Pro özellikleri iyi midir? Almaya değer mi?

İkiside almaya değer ama ben alabiliyorsam Vader 3 alırdım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İkisi de almaya değer ama ben alabiliyorsam vader 3 alırdım.

Evet hocam vader 3 Pro gerçekten çok iyi bir gamepad ama biraz parası tuzlu gibi ve neredeyse DualSense ile aynı fiyat ayrıca Apex 3 biraz daha ilgimi çekti ama Apex 4 daha pahalı anlamadım DualSense ile aynı özelliklere sahip fakat bütçe en fazla 1800 civarı GameSir T4 Cyclon'e Pro bütçeye göre iyi gibi duruyor.

İkisi de almaya değer ama ben alabiliyorsam Vader 3 alırdım.

Hocam bende bakiniyordum EOS gamepad alacaktım normalde ama stoklari tukenmis. Aklima gulikitin attığıniz modeli yatti bayağı 2K 3K arasi onerebileceginiz bir şey var mi?

Hocam bende bakiniyordum EOS gamepad alacaktım normalde ama stoklari tukenmis. Aklima gulikitin attığıniz modeli yatti bayağı 2K 3K arasi onerebileceginiz bir şey var mi?
2-3K arası sadece gulikit kk3 max veya vader 3 pro öneririm. İkisi de taş gibi gamepad.

2-3K arası sadece gulikit KK3 Max veya vader 3 Pro öneririm. İkisi de taş gibi gamepad.

Hocam sanirim gulikit KK3 Max alacağımda hangi platformdan almalıyım onu kararlastiramadim. Amazon'da biraz daha pahali ama aliexpresstede sorun yasarim diye Amazon'dan alamayi dusunuyorum. Var mi bir oneriniz?

Hocam sanirim gulikit KK3 Max alacağımda hangi platformdan almalıyım onu kararlastiramadim. Amazon'da biraz daha pahali ama aliexpresstede sorun yasarim diye Amazon'dan alamayi dusunuyorum. Var mi bir oneriniz?
Amazon'dan alın kargoda üründe kusur olursa falan rahat iade edersiniz birde garanti süreci için de yardımcı olurlar.

İkisine de aktif olarak kullanan birisiyim. Sadece Steam üzerinden oyun oynayan birisiyseniz DualShock oyunların çoğunda artık uyumlu.
Xbox kendisini uyumlular listesine almıyor bilginiz olsun.
Epic'te arada sırada sorun çıkarabiliyor.
Hissiyat olarak DualShock bence Xbox'tan daha iyi ama malzeme kalitesi daha kötü soyulmalar başladı.
Adaptic feedback olayı Steam da destekleyen oyunlarda açabiliyorsunuz. Güzel bir özellik.
Bir de DualShock kablosuz bağlantıda ara ara sapıtabiliyor bu da bir eksi.

Pil konusunu kafaya takmıyorsanız benim size önerim Xbox. (şarj olayı benim canımı sıkıyor)

Ayrıca bu nesildeki 2 kol da sizi pek üzmez.

İkisine de aktif olarak kullanan birisiyim. Sadece Steam üzerinden oyun oynayan birisiyseniz DualShock oyunların çoğunda artık uyumlu.
Xbox kendisini uyumlular listesine almıyor bilginiz olsun.
Epic'te arada sırada sorun çıkarabiliyor.
Hissiyat olarak DualShock bence Xbox'tan daha iyi ama malzeme kalitesi daha kötü soyulmalar başladı.
Adaptic feedback olayı Steam da destekleyen oyunlarda açabiliyorsunuz. Güzel bir özellik.
Bir de DualShock kablosuz bağlantıda ara ara sapıtabiliyor bu da bir eksi.

Pil konusunu kafaya takmıyorsanız benim size önerim Xbox. (şarj olayı benim canımı sıkıyor)

Ayrıca bu nesildeki 2 kol da sizi pek üzmez.
Dualsense veya dualshock ikisi de alınmaz hala oyunlarda ne kadar sorunsuz çalışıyor deseniz de günde 2-3 tane dualsens problemi açılıyor forumda.

Ayrıca haptic feedback ve adaptive trigger çok nadir oyunlarda var onlara para vermektense aynı fiyada daha kaliteli 3. parti kol alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı