2 TB üstü harici SSD önerisi

AcarCnr

Kilopat
Yer
Tashkent, Uzbekistan
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Arkadaşlar, harici SSD disk arıyorum. Bugün bir ürün gördüm ama SSD mi HDD mi tam anlamadığım için almadım. Aşağıya linkini koyuyorum. Sizin önerilerinizi bekliyorum.

Ürün başlığında HDD yazıyor, disk tipinde SSD yazıyor. SSD ise alabilirim bunu.

Arkadaşlar, harici SSD disk arıyorum. Bugün bir ürün gördüm ama SSD mi HDD mi tam anlamadığım için almadım. Aşağıya linkini koyuyorum. Sizin önerilerinizi bekliyorum.

Hocam bence ne olur ne olmaz yine de başka yere bakın. Bu HDD çünkü

Hocam bu HDD. Hangi amaçla kullanacaksınız acaba diski?

Ha bir de bu fiyata 4TB SSD bulamazsınız ne yazık ki.

Bütçenizi söylerseniz bir öneride bulunacağım.

Ben bilgisayar telefon yedeklerini almak için depolama diski olarak kullanacağım. Fakat seyahetlerimde yanımda götürmeyi düşündüğüm için dönen bir disk bozulur diye SSD bakıyordum. Yurt içi ve yurt dışı seyahatlerde sıkıntı çıkarmazsa bu da olabilir. Bütçe olarak bir şey belirlemedim ama 3000-4000 TL harcayabilirim.

Böyle bir ürün alabilir ya da;

Bu SSD kutusunu alıp istediğiniz SSD'yi içine takabilirsiniz. Hem daha hızlı olur hem de ömür açısından daha uzun olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı