2 Temmuz'da okullar mı açılacak mı?

Onlardan biri benim, günde saatlerce ders yapmak için 1 hafta yeterli ya, takmayın bizi. Öğrenciyiz sonuçta, robot gibi yaşamaya mahkumuz.
Tabii ki.

1622451566257.png

Cuma günü eve giderken sizi çektim.

Forum'da bir sürü seneye LGS'ye girecek insan var. Okullar zaten 15 Ağustos'da açılıyor. Size tatil 1 ay 2 hafta. Şu an 7. veya 11. sınıflara giden çocukların psikolojisi çokmüş. Onlar dershaneye gidecekler zaten. Yani kaldı 3 hafta. 3 haftanın 1 haftasını evde yatsa 2 hafta boyunca tatil kime yetecek?

Halimizi iyi açıklamışsınız vallahi beteriz şu an.

2020-2021 eğitim ve öğretim yılının birinci ve ikinci döneminde yapılan sınavlara geçerli mazereti nedeniyle girememiş öğrenciler ile 24 MAYIS-18 Haziran 2021 tarihleri arasında yapılacak sınavlara katılmak isteyip de geçerli mazereti nedeniyle katılamayacak öğrencilere yönelik olarak 21 Haziran- 2 Temmuz 2021 tarihleri arasında yapılacak olan sorumluluk sınavları döneminde sınav hakkı tanınacaktır.

Burayı anlamadım 2.dönem sınavına girmeyeceğim ama yine de sınav mı olacağım?

Canım sıkıldı artık. 50 sayfa ödev birikmiş oturup hiçbirini yapmak istemiyorum. İçimde istek kalmadı artık. Bunlar hala telafi peşindeler.
1622451791523.png

En son bana düşük not veren bir öğretmen vardı.

Ayrıca ödevleri de fazla veriyorlar. Ben Finlandiya'ya taşınacağım. Çocuğum orada rahat rahat yaşayacak. Oradaki herkesi öğretmen almıyorlarmış ve ödev+sınav yokmuş.

Geri
Yukarı