2. veya 3. nesil Intel işlemci önerisi

Bütçe
500
Gözünü seviyim 500TL ile daha mordern hangi işlemci, anakart kombosunu alabilecek bir de DDR4 RAM alması gerekecek. Sonra ekran kartı eski kalacak, güç kaynağı vb. ayrıca kolay değil tek tek ikinci el sistem toplamak.

Günümüzde yüksek grafikli oyunlar 2. nesil Intel'leri zorlar. Yine güncellemesi gerek bir süre sonra sistemi, boşa para verecek. Ayrıca, ben 500TL ile saydıklarımı alabilir demedim. Adam akıllı sistem topla 1500 lira daha ver dedim. Saydığınız Intel işlemciler nereden baksan 1. nesil Ryzen fiyatına, ısınıyor ve daha yavaş. F/P önerisi yaptım hemen atlamayın. Eski oyunların benchmark testini de burada i3'den i7'ye tez gösterenlere Allah akıl fikir versin. Herkes profesör kesildi başıma.

Son düzenleyen: Moderatör:
Günümüzde yüksek grafikli oyunlar 2. nesil Intel'leri zorlar. Yine güncellemesi gerek bir süre sonra sistemi, boşa para verecek. Ayrıca, ben 500TL ile saydıklarımı alabilir demedim. Adam akıllı sistem topla 1500 lira daha ver dedim. Saydığınız Intel işlemciler nereden baksan 1. nesil Ryzen fiyatına, ısınıyor ve daha yavaş. F/P önerisi yaptım hemen atlamayın. Eski oyunların benchmark testini de burada i3'den i7'ye tez gösterenlere Allah akıl fikir versin. Herkes profesör kesildi başıma.
İşlemci bile önermedim, cahil cahil demeseydin iyiydi.

Mesajım ve tepkim @@FarqueS'e ve @@Elektrikci_Hasan'aydı. Diğer herkes dahil olduğu için üzerinizden mesaj yazdım kusuruma bakmayın. Ülkemizde ''Cahil'' cahil ve ''Eğitimli'' cahil olan insanlar var. Her gördüğünü, duyduğunu söyleyen ve okuduğunu anlamayan yinede yorum yapan kesime benim lafım, üzerinize alınmayın lütfen. Gergin değilim, sadece bu tarz insanlara tahammülüm az :)

Geri
Yukarı