İnceleme 2 yıllık Adata SU630 deneyimi

Dün @UtkuRS ile bu SSD'ye yapmadığımız çözüm yolu kalmadı Gigabyte'ın boot prensibi sağ olsun anakartta sıkıntı çıkarıyordu. Bu SSD alınmaz, şarkı bile atılmaz içine.

SSD elimde kaldı ve şu anda SSD alacak bütçem yok. Bir süre hard disk ile kullanacağım gibi gözüküyor.

Bu ürünün garantisi 3 yıl değil mi? Servise verin değiştirsinler? Yeni gelen de böyle olabilir tabii ama denemekten zarar gelmez.

Ben servise verdiğimde düzelttik sorunsuz çalışıyor dendi fakat yazma hızı hala 50 MB.

Ben servise verdiğimde düzelttik sorunsuz çalışıyor dendi fakat yazma hızı hala 50 MB.
Diskinin % kaci bos? SSD lerde ne kadar doluysa okuma yazma oranlarida o kadar duser
Bakin bu ilk SSD im

2013 yilindan beri kullaniyorum ve sicaklik degerleri hep boyleydi. Bence kullanim kosullarini yerine getirdikten sonra problem yasanmaz. Herkes kingston SSD ler icin atip tutuyordu gel gor ki 54197 saat calisma suresi var bu da yaklasik 6.5 yil devamli olarak calisiyor anlamina geliyor.

SSD formatlıyken de aynıydı hız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…