2 yıllık taahhüt bozulursa para ödenir mi?

MQNTANA

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Sosyal medyada bazen denk geldiğim videolar var 2 yıl taahhüt yasal değilmiş 1 yılı geçti mi kapatabiliyormuşsunuz, para ödemiyormuşsunuz. Şimdi benim net 2 yıl taahhütlü kapatmak ve TurkNet'e geçmek istiyorum. Taahhüt bozsam para öder miyim bilgi verebilir misiniz rica etsem?

Aynı sebepten 2 yıllık taahhüdün 1. yılını doldurmuşken bozdum ilk 1100 TL çıkardılar faturayı 2 gün sonra aradığımızda 1400 TL dediler. Paşa paşa ödedik.

TurkNet'e geçecekseniz 1000TL'ye kadar karşılıyorlar diye biliyorum. (Fiber için)

THH de görev yaptım zamanında. Net bir şekilde söyleyebilirim ki evet ödersiniz. Taahhüt sözleşmesi abonelik sözleşmesinden ayrı yapılan bir sözleşme olduğundan dolayı iptali halinde tüketici lehine olan cayma bedeli yansıtılır.

Ya abi 30 MB internet aldım Türk Telekom'dan Wi-Fi'yi açınca PC de oyun oynayamıyorum pingim çok çıkıyor sürekli yani ya Wi-Fi'yi kapatıp oynayacağım ya da oynamayacağım 100 defa aradım sorunumu bildirdim bir çözüm bulamadılar modeme kadar gelip değiştirdiler fakat yine aynı artık elinde kaldım ya böyle bir şey nasıl mümkün olabilir 30 MB internet Wi-Fi'yi açınca çöküyor.

Ya abi 30 MB internet aldım Türk Telekom'dan Wi-Fi'yi açınca PC de oyun oynayamıyorum pingim çok çıkıyor sürekli yani ya Wi-Fi'yi kapatıp oynayacağım ya da oynamayacağım 100 defa aradım sorunumu bildirdim bir çözüm bulamadılar modeme kadar gelip değiştirdiler fakat yine aynı artık elinde kaldım ya böyle bir şey nasıl mümkün olabilir 30 MB internet Wi-Fi'yi açınca çöküyor.

Biraz modem kaynaklı gibi geldi bana.

Geri
Yukarı