2 yıllık üniversitelerde İngilizce hazırlık okunabilir mi?

İngilizceniz kötü değilse önermem. Ben isteğe bağlı hazırlık okudum ve 1 senemi boşa harcadığıma inanıyorum.

İngilizceniz kötü değilse önermem. Ben isteğe bağlı hazırlık okudum ve 1 senemi boşa harcadığıma inanıyorum.

Kral aslında sadece İngilizce eğitimi için gideceğim kurs vb. yerine böyle düşündüm, kurslar çok pahalı İngilizcem de kötü seviyede.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 sene üniversiteye bedava gitmiyoruz sonuçta o yüzden dedim. Sizin için daha ucuza geliyorsa neden olmasın.

Üniversitenin yanında oturuyorum aile evinde yaşıyorum yani çok masraflı olmayacak gibi benim için. Ama sadece okunup okunmadığını bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Üniversitenin yanında oturuyorum aile evinde yaşıyorum yani çok masraflı olmayacak gibi benim için. Ama sadece okunup okunmadığını bilmiyorum.
Gardaşım ben de okuyacaktım giremedimde gitsem 1 sene dolu dolu bursayı gezer eğlenirdim diyodum. Ama 2 sene olduğuma bakıncada gitmediğim daha iyi olmuş dedim.

Hazırlıkta sana İngilizce kursu gibi eğitim vermeyecekler, lise 5 gibi olacak. Onun yerine Amerikan kültür derneği gibi bir yere kaydol, 1 senede 2 seviye tamamlarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı