20.000 - 25.000 TL Fiyat Aralığında İş İstasyonu Toplama

ThisisPerfect

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ofis için bu fiyat aralığında bir iş istasyonu toplamak istiyoruz. 3D programlar kullanılacak. Sanırım bunun için Xeon işlemci ve Quadro ekran kartı olması yararlı olur diye düşünüyorum. Bir öneride bulunabilir misiniz?

Birde Server lazım 20-25 kişinin kullanabileceği.

İş istasyonu derken bu tarz mı?
1583334670866.png

Technopat zaten tavsiye etmiş ancak sizin bütçeyi aşıyor. Diyelim 3960X'li bir TRX40 sistem kuracaksınız. Kafadan işlemci + anakart + 32GB 4*8 QUAD Channel RAM için zaten 15.000TL civarı tutuyor. Hadi QUADRO RTX kart almadınız ve mütevazi şekilde 2070S gibi bir kart aldınız. Nvme depolamalar ve HDD'ler ile kasa + PSU için ortalama 10.000TL gider. Daha doğru bilgililer varsa yanlış mı düşünüyorum lütfen söylesinler.

Aynen hocam o tarz lazım workstation. Ama bütçe max. 35.000TL. Şöyle birşey vermişler hatta.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba arkadaşlar, ofis için bu fiyat aralığında bir iş istasyonu toplamak istiyoruz. 3D programlar kullanılacak. Sanırım bunun için Xeon işlemci ve Quadro ekran kartı olması yararlı olur diye düşünüyorum. Bir öneride bulunabilir misiniz?

Birde Server lazım 20-25 kişinin kullanabileceği.

Merhaba,

534 321 15 44 whatsapptan ulaşın isterseniz yardımcı olayım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı