20.000-25.000 TL laptop önerisi

Ahmet ALTINDAL

Decapat
Daha fazla  
Merhaba herkese iyi forumlar. Bütçe başlıkta belirtildiği gibidir.
Üniversite öğrencisiyim tatiller haricinde genelde oyun oynamıyorum.
Herkesin önerisini bekliyorum.

Merhaba herkese iyi forumlar. Bütçe başlıkta belirtildiği gibidir.
Üniversite öğrencisiyim tatiller haricinde genelde oyun oynamıyorum.
Herkesin önerisini bekliyorum.

Eğer Amerika da bir tanıdığın var ise dolara çevirip oradan getirttir. Emin ol kat kat daha iyi bir laptopa sahip olursun. Ama getiren kişinin önceden kutuyu açıp Windows'u kurması gerek yoksa ülkeye girerken sıkıntı olabilir(olmaya da bilir)

Eğer Amerika da bir tanıdığın var ise dolara çevirip oradan getirttir. Emin ol kat kat daha iyi bir laptopa sahip olursun. Ama getiren kişinin önceden kutuyu açıp Windows'u kurması gerek yoksa ülkeye girerken sıkıntı olabilir(olmaya da bilir)
Hocam bu sorunun cevabını vereyim size 1 adet kapalı yada açık fark etmez yurt dışından laptop getirilebilir. İkinci laptop ise muhafaza memurunun insiyafitindedir

Not:Nerden biliyorsun diye sorabilirsiniz Ticaret Bakanlığı Gümrük daire başkanının dediği cümledir. Herhalde yanlış bilmiyordur

Dediğine gelince yurt dışı tanıdığım var ama yurt dışından getirtmeyeceğim
Peki ne istiyorsunuz? Güçlü bir işlemci, ekran kartı, uzun batarya süresi, ekran kalitesi vb. gibi.
Hocam mühendislik öğrencisiyim işlemci gerekiyor zaten ekran kalitesi ise standart ve biraz üstü kafidir. Ekran kartı dediğim gibi yazları ve tatillerde biraz oyun oynarım üzmemesini isterim. Batarya süresi ise çok önemli değil

Geri
Yukarı