20.000 - 25.000 TL monitör dahil hazır sistem önerisi

Ryuji Aisaka

Hectopat
Daha fazla  
İçinde monitör dahil olacak şekilde belirtilen bütçe aralığında, geleceğe dönük, yükseltilebilir bir sistem arıyorum. Var mı önerisi olan?

İçinde monitör dahil olacak şekilde belirtilen bütçe aralığında, geleceğe dönük, yükseltilebilir bir sistem arıyorum. Var mı önerisi olan?

Şu sisteme R5 5600 seçip en düşük kasayı seçersin.
Monitör olarak da 4.5k ya bunu alırsın. Yapabileceğin en güzel kombo bu herhalde.

Şu sisteme R5 5600 seçip en düşük kasayı seçersin.
Monitör olarak da 4.5k ya bunu alırsın. Yapabileceğin en güzel kombo bu herhalde.

4060 Ti düşünüyorum hacım.

4060 Ti ve DDR5 almayı düşünüyorum ileride yükseltilebilecek şekilde ama.

DDR5 ve 4060 Ti'yi 30knın altına bulamazsınız.
En uygunu bu tüm her şeyden RAM'den kasadan kısınca bile 29k ya falan iniyor.

4060 Ti düşünüyorum hacım.
Fırsatla bile zor 25k ya anca alırsın, üzerine ekran çıkılmaz. Bence 16gb almayacaksan 4060ti yi almanında bir alemi yok anladığım kadarıyla 8gb hiçbir şekilde yeterli gelmiyor. 16gb da 35 in üzerine çıkmadıkça zor.
@SadeceYiğit Gelecekte yükseltmek için şu sistem iyi bir öneri olur mu? 4060ti falan.

Fırsatla bile zor 25k ya anca alırsın, üzerine ekran çıkılmaz. Bence 16 GB almayacaksan 4060 Ti'yi almanında bir alemi yok anladığım kadarıyla 8 GB hiçbir şekilde yeterli gelmiyor. 16 GB da 35'in üzerine çıkmadıkça zor.
@SadeceYiğit gelecekte yükseltmek için şu sistem iyi bir öneri olur mu? 4060 Ti falan.

2 bin liraya monitörü nasıl alacak?

Yeni konular

Geri
Yukarı