20.000-25.000 TL sistem tavsiyesi

Bütçe
20.000₺ - 25.000₺

Mr. Ceys

Kilopat
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Depo Elemanı
Selam, hem yayın için hem de oyunlar için bir cihaz düşünüyorum genel olarak kafamdaki Ryzen 5600xli olaraktan bir sistem topladım ama sizlerin de bir tavsiyenizi öğrenmek isterim.

Dosya Ekleri

• IMG_20230217_172448.jpg
    IMG_20230217_172448.jpg
    72,9 KB · Görüntüleme: 34

Bunlara bak.

Bunlara bak.

Şu NOVA-3070 Ti alacak arkadaşlara söylüyorum 200 TL daha koyup özelleştirmelerden 1 TB SSD koymaları daha iyi olur iyi günler.

Peki Mantisi tercih etmeme sebebini öğrenebilir miyim
Benim biraz da intel, invidia fanboyluğumdan dolayı bu 2liden oluşan bir sistem istedim. Mantis özelleştirdiğimde de 1bin TL gibi bir fark koyuyor Nova ile (Hava,sıvı soğutma olmadan) 5600x iyi ama direkt olarak soğutucu istiyor anladığım kadarıyla. O da arada ki fiyat farkını daha da arttırıyor. Benim açımdan nova daha iyi geldi.

Benim biraz da intel, invidia fanboyluğumdan dolayı bu 2liden oluşan bir sistem istedim. Mantis özelleştirdiğimde de 1bin TL gibi bir fark koyuyor Nova ile (Hava,sıvı soğutma olmadan) 5600x iyi ama direkt olarak soğutucu istiyor anladığım kadarıyla. O da arada ki fiyat farkını daha da arttırıyor. Benim açımdan nova daha iyi geldi.
Anladım kendimce bir detaylı değerlendirme yapmam gerekiyor sanırım iyice araştırıp

Geri
Yukarı