20.000 - 25000 TL Laptop Önerisi

Yorum

Hectopat
Yer
K.Maraş
Daha fazla  
Meslek
Grafik - Web Design
Merhaba arkadaşlar,

Daha önce technopat'ın değerli üyelerinin önerileri ile bir adet masaüstü sistemi önerisi istemiştim ve o zamanki bütçeme uygun bir sistem toplamıştık. Lakin yaşanan depremden dolayı hayallerimizle birlikte herşey enkaz altında kaldı. Sıfırdan başlayarak yeniden tutunmaya çalışacağız hayata. Bunun için konu ile siz değerli üye arkadaşlardan yaptığım işe uygun ve beni sıkıntıya sokup yarı yolda bırakmayacak bir laptop önerisi istiyorum.

Sıklıkla kullandığım programlardan önem sırasına göre bahsedecek olursak; after effect(edit/render), premier pro, indesign, illustrator, coreldraw, adobe photoshop, dimension, autocad benzeri cad programları, web tasarım için gerekli yardımcı programlar kullanıyorum.

Bütçenin bu programların verimli çalışması için uygun olmadığının farkındayım ama yapacak birşey yok. Bir yerden başlamak lazım.
Değerli tecrübelerini paylaşarak en uyumlu laptop önerisinde bulunacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam oyun oynuyosanız bu her türlü
Ama oyun oynamam bana dediğim uygulamalar en iyi şekilde çalışsın diyorsanız

Hocam oyun oynuyosanız bu her türlü
Ama oyun oynamam bana dediğim uygulamalar en iyi şekilde çalışsın diyorsanız

Oyun oynamam. Özellikle after effect ve premier pro için uyumlu ve verimli olması benim için önemi.
Verdiğin iki öneriyi inceliyorum. İlgin için çok teşekkür ederim. Başka önerisi olan arkadaşların da önerilerini de almak isterim.

Hocam öncelikle geçmiş olsun. Forumdaki birçok arkadaş bu sistemi beğeniyor:
Allah razı olsun kardeşim.
Hocam render işlemi için Ryzen işlemciler Intel kadar performans vermiyor diye biliyorum. Ram de yetersiz. Bütçeyi 26k yapabilirim. Ne önerirsiniz.

Allah razı olsun kardeşim.
Hocam render işlemi için Ryzen işlemciler Intel kadar performans vermiyor diye biliyorum. Ram de yetersiz. Bütçeyi 26k yapabilirim. Ne önerirsiniz.
RAM’i yükseltirseniz beklentilerinizi karşılar diye düşünüyorum hocam, ben de laptop alacağım bu bütçede forumda genelde bu pc’yi önermişler onun için iyi bir seçenek olabilir sizin için

RAM’i yükseltirseniz beklentilerinizi karşılar diye düşünüyorum hocam, ben de laptop alacağım bu bütçede forumda genelde bu pc’yi önermişler onun için iyi bir seçenek olabilir sizin için
Hocam bu konu ile ilgili hp ile görüştüm. Sağlıklı render için. Intel işlemcili laptop önerildi. Bende Victus by HP Laptop 16-d1035nt modelini aldım. Bütçeyi fena zorlandık ama geç de olsa alabildik. Sadece win 11 işletim sistemi kurulabiliyor. Allah razı olsun ilgilendiğiniz için.

Geri
Yukarı