20.000-30.000 TL laptop önerisi

Arkadaşlar Hem Cyberpunk hem de RDR2 oynadım her ikisinde de fanlar Turbo'da olmamasına rağmen CPU 74 derece üzerine çıkmadı. Cyberpunk'ta Ultrada 50-55 FPS RDR2 de ise 55-65 FPS arası veriyor şu an sistemden çok memnunum

Ekranın tepkime süresi kaç ms bakabilir siniz acaba? Ekran panelini bulup İnternetten bakabilirsin
Tarif eder misiniz nasıl nerden bulup aratabilirim akşam bakabilirim sizin için benim için ekran gayet güzel 😀

Son düzenleme:
Arkadaşlar Hem Cyberpunk hem de RDR2 oynadım her ikisinde de fanlar Turbo'da olmamasına rağmen CPU 74 derece üzerine çıkmadı. Cyberpunk'ta Ultrada 50-55 FPS RDR2 de ise 55-65 FPS arası veriyor şu an sistemden çok memnunum

Tarif eder misiniz nasıl nerden bulup aratabilirim akşam bakabilirim sizin için benim için ekran gayet güzel 😀
Şarjdan yeme oldu mu sence nitro 16 mı bu mu?

AIDA64 programını indirip ekran panelinin modelinin olduğu kısmından ekran modelini google de aratırsan çıkar özelikleri.
Panelin özelliklerinin olduğu kısmı buraya da atabilirsin

AIDA64 programını indirip ekran panelinin modelinin olduğu kısmından ekran modelini google de aratırsan çıkar özelikleri.
Panelin özelliklerinin olduğu kısmı buraya da atabilirsin
Panelin Markası:Auo
Model:B156HAN15.K

bir sitede 20 birinde 25 ms olarak gördüm sizde bakmak isterseniz bakın

Yeni konular

Geri
Yukarı