₺20.000 laptop önerisi

Bütçe
20000

leoslife

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba herkese, yaklaşık 15 gündür sürekli araştırma yapmaktayım fakat ne yazık ki bilgisayar donanımları hakkında pek bir bilgim ve fikrim olmadığı için bir ilerleme kaydedemiyorum. Evden çalışıyorum, sürekli olarak bilgisayarımda 20-25 arası web sekmesi açıktır. Yeni çıkan oyunları hiç oynamıyorum. Oynadığım sadece 20 yıllık bir oyun Knight Online vardır. ₺20.000 bütçe ile bir laptop almak istiyorum fakat hangi işlemci hangi ekran kartı iyidir vs. bilemiyorum. Bir arkadaşım tarafından bana önerilen, https://www.trendyol.com/hp/pavilio...246590957?boutiqueId=612845&merchantId=106664 ilgili linkteki bilgisayardır. Siz değerli arkadaşlarımın önerilerini bekliyorum.

Yeni oyunlarla dediğiniz gibi işiniz yoksa, yüksek işlemci gerektiren işler yapmıyorsanız, linkini verdiğiniz ürün gibi depolaması yüksek olsun ve pili uzun dayansın istiyorsanız bu ürün OLED ekranı ile işinizi görür:

Oyun oynamasam da harici ekran kartı da olsun, işlemcisi daha güçlü olsun, ekranı çok kaliteli olmasa da 144Hz olsun derseniz, 6800h'lı:

Son düzenleme:
Merhaba hocam ben de arkadaşıma cihaz almayı düşünüyorum. O şık ve güçlü bir model istiyor size bu ürün alınır mı?

Alinabilir hocam, victus tasarım olarak gamingide pek andirmiyor ağırlığı pek onemsemiyorsa güzel tercih olur.

Hocam ben bu dili bilmiyorum antik sanırım. Öğretebilir misiniz?

Son düzenleme:
Öneriniz için teşekkür ederim. Amd işlemci ile intel işlemci arasında çok bir fark var mi acaba ? Dizlerin ilettiği ile benim sorduğum bilgisayar arasında pek fark yok gibi.

Yeni oyunlarla dediğiniz gibi işiniz yoksa, yüksek işlemci gerektiren işler yapmıyorsanız, linkini verdiğiniz ürün gibi depolaması yüksek olsun ve pili uzun dayansın istiyorsanız bu ürün OLED ekranı ile işinizi görür:

Oyun oynamasam da harici ekran kartı da olsun, işlemcisi daha güçlü olsun, ekranı çok kaliteli olmasa da 144Hz olsun derseniz, 6800h'lı:

Önerileriniz için çok teşekkür ederim. 1 hafta kadar daha araştırmayı düşünüyorum, bu süre zarfında belki bir indirim olur. Saçma sapan bir şekilde 1 haftada 2000 tl fiyat artmış ürünlerde.

Geri
Yukarı